blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Střekovská kamera › Soutěžní bloky

fotoNázevStřekovská kamera
Rok konání2016
Ročník49.
Termín konání12.02.2016 - 13.02.2016
Uzávěrka20.01.2016
AnotaceSoutěž
Místo konáníKS Ústí nad Labem – Národní dům, Velká Hradební 33, Ústí n/L
OkresÚstí nad Labem
StátČeská republika

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

1. blok 12.02.2016 16:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Delirium [A] Martin Doležal , Lukáš Horáček Experiment 00:13:18
Slib [A] Pavel Kubát Hraný 00:00:59
Philippines Jan Berounský Dokument 00:05:20
-
Divadelná fotografia Márie Litawskej - Pružinskej [A] Ľubor Patsch Dokument 00:19:48
Dýňový den [A] Zdeněk Patzenhauer Dokument 00:03:15
Délka bloku00:47:40
 
2. blok 12.02.2016 17:50
Název filmu Autor Kategorie Délka
Příprava mezinárodní výstavy chryzantém Jana Čermáková Reportáž 00:09:15
V zemi českých králů Jan Vačlena Reportáž 00:08:00
Na počátku byla loutka Václav Fořt Dokument 00:20:06
Súboj s časom Milan Ohurniak Dokument 00:19:00
Délka bloku00:59:21
 
3.blok 12.02.2016 19:10
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hallvad [A] Danuše Kubátová Dokument 00:16:09
Nezvaní hosté Ivo de la Renotiére Hraný 00:00:59
Marina [A] Petr Baran Dokument 00:21:00
Reklama našeho města Wolfgang BECKER Reportáž 00:01:01
Vánoční přání Milan Haškovec Hraný 00:00:43
Kde Bůh hospodaří Jan Křivý Dokument 00:18:00
Délka bloku01:02:52
 
4. blok 13.02.2016 09:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
-
Tonda [A] Patrik Polák Hraný 00:05:18
Jeden ze statečných [A] Zdeněk Zbořil Hraný 00:19:02
Příběh jedné lepičky [A] Bohuslav Cihla Dokument 00:03:30
Kafíčko [A] Pavlína Taubingerová Klip 00:05:20
Délka bloku00:37:10
 
5. blok 13.02.2016 10:40
Název filmu Autor Kategorie Délka
Čertovo kopyto Alena Krejčová Hraný 00:15:44
Život nejen s kytarou [A] Vladimír Chudomel Dokument 00:19:10
Čas [A] Karolína Kunová Hraný 00:03:35
Jára [A] Ivo de la Renotiére Dokument 00:07:00
Bubnování Lenka Krejčová Klip 00:02:07
Délka bloku00:51:36
 
6. blok 13.02.2016 11:50
Název filmu Autor Kategorie Délka
VACCAM [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:11:00
Výstava Eduard Pech Reportáž 00:07:58
Mikuláše jsem nepotkal Arnošt Lukeš Dokument 00:14:49
Poklad Ivo de la Renotiére Dokument 00:12:30
Z Českých luhů a hájů Jaroslav Bouda Nezjištěno 00:13:40
Délka bloku01:03:57
 
7. blok 13.02.2016 14:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Návrat zubrů a koní do české krajiny [A] Jaroslav Kolčava Dokument 00:10:26
Dědova mísa [A] Bohumír Novák Animovaný 00:02:30
Vkladní knížka Ladislav Ženožička Hraný 00:04:00
O ZNAKU PRAŽSKÉM [A] Bohumil Kheil Animovaný 00:11:00
Virtuos a kameník Jan Vačlena Reportáž 00:10:37
Jsem vinen [A] Martin Slováček Hraný 00:05:25
Délka bloku00:48:58
 
8. blok 13.02.2016 15:20
Název filmu Autor Kategorie Délka
V Tureckej pod Križnou Ján Kuska Dokument 00:17:00
Abstinencí ke kráse Jan Křivý Hraný 00:01:00
Via delle Bochette Alte [A] Mart Eslem Reportáž 00:19:15
Okno ve vlaku [A] Miroslav Obrátil , Martin Slováček Hraný 00:11:42
Putování za motivem Karel Pokorný Dokument 00:15:00
Délka bloku01:07:57
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank