blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Animánie › Ocenění

fotoNázevAnimánie
Rok konání2014
Ročník6.
Termín konání15.11.2014 - 17.11.2014
Uzávěrka30.09.2014
AnotaceSoutěž
Místo konáníPlzeň
OkresPlzeň - město
StátČeská republika
Webhttp://www.animanie.cz

Propozice   Filmy  Výsledky  


Vyjádření poroty
Výsledková listina 6. národní přehlídka audiovizuální tvorby dětí a mládeže do 26 let Animánie - festival Podzimní sklizeň, 9.ročník 15.-17.11. 2014 Měšťanská beseda, Plzeň

Celkem soutěžilo 145 filmů v těchto kategoriích:

1. Cena odborné poroty
Bylo uděleno 9 hlavních cen Animániček a 8 zvláštních ocenění.
Odborná porota ve složení: Vjekoslav Živković, Klára Marešová, Miroslav Čapek

Uděleny byly tyto ceny odborné poroty v jednotlivých kategoriích

MINI Animovaný film- technika stop motion
Hlavní cena:
Jelenovití - žáci ZUŠ Ústí nad Orlicí

Zvláštní ocenění:
Kufr - Martin a Matouš Petruňovi, Plzeň
(za technické zvládnutí, čistotu a světlo filmu)

Medvěd - žáci ZUŠ Strakonice
(za humor a nejlepší kombinaci technik filmu)

MINI Animovaný film a hudba - videoklip

Hlavní cena:
Videoklip - žáci ZŠ Metelkovo nám. Duchcov

Zvláštní ocenění:
Vyletěla holubička - Barbora Vojtková, Barbora Jakabovičová, Bruntál
(za velmi dobré souznění obrazu a hudby filmu)

Velký a malý - Matěj Miletínský, Lukáš Jedlička, Plzeň
(za týmovou spolupráci, techniku a hravost filmu)

MINI Animovaný film a hudba – jiné audiovizuální dílo
Hlavní cena:

Bobešův sen - Veronika Hájková, Tereza Šefčíková, Plzeň

MIDI Animovaný film - technika stop motion
Hlavní cena:
Kamenný obr - Kamila Vybíralová, Ostrava

Zvláštní cena:
Zapomenutí - Zuzana Čupová, Ostrava
(za profesionalitu a kreslenou animaci filmu)

Neznámí hrdinové (Sněženky) – Zuzana Čupová, Ostrava
(za čistou animaci a ucelený příběh filmu)

MIDI Animovaný film a hudba - videoklip
Hlavní cena:
The boys does noething - Adéla Štaudová, Ida Ralevská, Brno

MIDI Animovaný film a hudba – jiné audiovizuální dílo
Hlavní cena:
Etuda 347 - Zuzana Siváková, Ostrava

MIDI Animovaný film - technika počítačová 2D a 3D animace
Hlavní cena:

Kolotoč - Veronika Říhová, Brno

Zvláštní cena:

Malý příběh - Vojtěch Thomas
(za kompozici, obrazovou čistotu a světlo)

MAXI Amatérští tvůrci
Hlavní cena:
Jindřich - Barbora Havlíčková, Tereza Havlíková, Zdeněk Fait, Tereza Sloupová, Eliška
Burdová, Plzeň

MAXI Studenti filmových škol
Hlavní cena:

Flight - Eliška Podzimková, Písek

Zvláštní cena:
Blues - Alžběta Burešová, Plzeň
(za timing hudby a animace filmu)

2. Cena studentské poroty
Studentská porota ve složení: Viktorie Sichingerová, Adam Havlovic, Lukáš Frána
Barvy - Zuzany Sivkové,Ostrava

3. Cena diváka
Kouzelný strom - centrum pro rodiče a děti Na houpacím koni, Praha

4. Zvláštní cena Plzeň EHMK 2015
Františkovy Lázně - Jan Stěhule, Plzeň

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank