01. Paralela - Vladimír Brok, reportáž a publicistika (13 min.) Železný Brod
02. Na hraně - Jiří Česák, Martin Mercl, hraný film (6 min.) Pardubice
03. V Melounovém Cukru - Gabriela Palijová, experiment (9 min.) Police n/M
04. Elixír mládí - Jiří Matějka, dokument (5 min.) Kvasice
05. Kontakt 2014 - Lukáš Báchor, reportáž a publicistika (4 min.) Pardubice
06. Jak sme začínali - Karel Pokorný, reportáž a publicistika (14 min.) Nová Paka
07. Praotec Čech - Šimon Štefanides, hraný film (4 min.) Rychnov nad Kněžnou
08. Rekonstrukce Bílé věže - Jiří Horák, reportáž (3 min.) Hradec Králové
09. Panna Pepinka a hvězdička - V.a L. Císařovi, animovaný (6 min.) K. Hora
10. Gradac 2013 - Vladimír Kaláb, dokument (24 min.) Hradec Králové
11. Čertův mlýn - Jiří Česák, hraný film (11 min.) Pardubice
12. Těžký život rytířů - Johan Cestr, animovaný film (2 min.) Hradec Králové
13. A na příště čtvrtky a vodovky… - Lenka Císařová, reportáž (7 min.) K. Hora
14. Maturitní film: Cesta kolem světa - Š. Štefanides, hraný (7 min.) Rychnov
15. Takové normální závody - Vojtěch Řehák, animovaný film (2 min.) N. Paka
16. VCR - Daniela Fialová, Jindra Eflerová, videoklip (3 min.) Česká Skalice
17. Architecture on a plate - T. Kráčmarová, animovaný (2 min.) L.Bělohrad
18. Naše bábina malovací - Vladimír Císař, dokument (15 min.) Kutná Hora
19. Tour De Torpedo - Miroslav Trudič, videoklip (3 min.) Náchod
20. Moje boje - Anna Košťálová, dokument (11 min.) Hoděšovice
21. Rook - Drop In - Vojtěch Koblížek, videoklip (3 min.) Pardubice
22. Osudová dovolená - Tereza Kolaříková, hraný film (14 min.) Hradec Králové
23. Skadarské jezero - Jiří Horák, videoklip (4 min.) Hradec Králové
24. Výstava - Jiří Horák, dokument (11 min.) Hradec Králové
25. Podzim v Černíkovicích - Vladimír Locker, reportáž (4 min.) Černíkovice
26. Přiznání - Šimon Štefanides, hraný film (3 min.) Rychnov nad Kněžnou
27. Vesnická zabíjačka - trochu jinak - J. Schejbal, dokum. (8 min.) Rychnov
28. Dveře - Vladimír Císař, hraný film (10 min.) Kutná Hora
29. Dům holubí - Jaroslav Černý, dokument (6 min.) Opočno
30. S blechou na vrchol - Zdeněk Sršeň, reportáž (15 min.) Vamberk
31. Živý orloj v Krásném Lese - Vladimír Brok, dokument (20 min.) Ž. Brod
32. Bůvolí závody aneb dva starty a jeden cíl - M. Trudič, repor. (5 min.) Náchod
33. Givy - David Balda, videoklip (4 min.) Hradec Králové
34. Stínidla - Jakub Voves, experiment (10 min.) Police nad Metují
35. Záblesky Fantazie - Vojtěch Řehák, animovaný film (5 min.) Nová Paka
36. Suchý Důl, č.p. 1, Šolcovna - Miroslav Šolc, dokument (11 min.) Police n/M
37. Quiet Silence - Johan Cestr, videoklip (3 min.) Hradec Králové
38. Naučná stezka - Jiří Horák, dokument (14 min.) Hradec Králové
39. Testament umírající lípy - Karel Pokorný, dokument (9 min.) Nová Paka
40. Multitasking - Martin Bohadlo, hraný film (8 min.) Vysokov
41. Kovotour - Jiří Horák, reportáž a publicistika (3 min.) Hradec Králové
42. Doma, to je něco úžasnýho... - Z. Dobiášová, dokument (26 min.) Praha
43. War in your heart - Vladimír Luňáček, videoklip (3 min.) Hradec Králové
44. Jacob, já a siréna - Jan Vondráček, hraný film (8 min.) Praha
45. Jak jsem potkal kamení - Zdeněk Strouhal, dokument (10 min.) Trutnov
46. Obscene Extreme Festival 2012 - M. Čtvrtečka, reportáž (3 min.) Trutnov
47. Dva v jednom - Šimon Štefanides, hraný film (7 min.) Rychnov nad Kněžnou
48. Gedeon Majunke: architekt Tater - J. Hromádko, dokument (8 min.) Skalsko
49. Kérka - Lukáš Báchor, videoklip (3 min.) Pardubice
50. Began se vrací… - J. Schejbal, reportáž a publicistika (15 min.) Rychnov n/K
51. Rozkoš – Rescue 2013 - M. Trudič, reportáž a publicistika (5 min.) Náchod
52. Osud z komiksu - Radek Hochman, hraný film (18 min.) Hradec Králové
53. Dežaví po česku - Jaroslav Doleček, videoklip (5 min.) Rychnov n/K
|