blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce
Rok konání2014
Ročník61.
Termín konání12.06.2014 - 13.06.2014
Uzávěrka25.04.2014
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n.O.
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Filmy  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
1.cenaZaložení české školy v Nýřanech [A]FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany
2.cenaDen otevřených dveří [A]Aleš Havelka
3.cenaInkluze, sběrný dokument [A]Kolektiv žáků ZŠ Ostrava-Mariánské hory
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hrané snímky
1.cenaOsudová dovolenáTereza Kolaříková
2.cenaŠikana [A]FiDiTvo kroužek při DDM Nýřany
3.cenaPolibek [A]Richard Skoták
Čestné uznáníNičí [A]Adéla Ščuková
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animované snímky
1.cenaTýden lesních proměn [A]Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou
2.cenaPrázdniny 2012 [A]Kryštof Grendysa
3.cenaZOO mazlíci [A]Jana Langrová
Čestné uznáníV trávěKolektiv Animánie o.s., z.s.
Čestné uznáníNávštěva muzea v Kopřivnici [A]Kryštof Malinka
Čestné uznáníFantastický cirkusKolektiv Animánie o.s., z.s.
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experimentální snímky a vidoklipy
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
1.cenaMalování jehlou [A]Radoslav Horák
2.cenaTenerife v modrožlutém oparu [A]Jakub Černošek
3.cenaTábor v RůženéPavlína Taubingerová
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Hrané snímky
1.cenaDítě otrokář [A]Kristýna Tlapáková
2.cenaKopretina [A]Karolína Nováková
2.cenaČas démona [A]Pavel Malý
Čestné uznáníV cizí kůži [A]Kateřina Němcová
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Animované snímky
1.cenaShadowsKolektiv Animánie o.s., z.s.
2.cenaSir Picola [A]Tereza Kalivodová, Daniela Suchomelová
3.cenaUnexpected journeyKolektiv Animánie o.s., z.s.
Čestné uznání2513Kolektiv Animánie o.s., z.s.
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Experimentální snímky a videoklipy
1.cenaKlubíčko, příběh provázkuKolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno
2.cenaSlavík a růže [A]Kateřina Němcová
3.cenaMilostný výlev [A]Tomáš Daněk
Čestné uznáníPlísně [A]Jakub Černošek

Vyjádření poroty

Porota pracovala ve složení:

Předseda:
PhDr. Lenka Poláková, ČT Ostrava

Členové:
Mgr. Milan Šebesta, Filmová škola Zlín
Ing. Emil Pražan, odborník pro neprofesionální film, Praha

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank