blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Propozice

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2013
Ročník55.
Termín konání13.09.2013 - 15.09.2013
Uzávěrka29.08.2013
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníPelclovo divadlo Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Webhttp://www.kulturark.cz

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Program
PÁTEK 13. 9. 2013 - Pelclovo divadlo

14.00 – 16.00  Prezence
16.00 – 16.20  Slavnostní zahájení
16.20 – 17.40  I. blok soutěžní projekce
18.00 – 19.00  II. blok soutěžní projekce
20.30              Autorský večer porotců

SOBOTA 14. 9. 2013 - Pelclovo divadlo

09.00 – 10.10  III. blok soutěžní projekce
10.30 – 11.30  IV. blok soutěžní projekce
11.30 – 13.00  Oběd
13.00 – 14.20  V. blok soutěžní projekce
14.40 – 16.10  VI. blok soutěžní projekce
16.30 – 18.00  VII. blok soutěžní projekce

Společná večeře s nabídkou projekce celovečerního filmu.

NEDĚLE 15. 9. 2013 - Pelclovo divadlo

09.00 – 11.00  Pohovory s porotou
11.30 – 12.30  Slavnostní vyhlášení výsledků LV. R8 s projekcí ukázek vítězných filmů.

Pohovory s porotou k promítaným filmům jsou veřejné.

Soutěžní projekci uvádějí: Bc. Veronika Šmolová a Martin Dufek.



Složení projekčních bloků

I. BLOK

01. CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ - Bohumil Kheil, Praha (O) 0:04:17
02. HISTORIE VYRYTÁ DO KOVU - Karel Pokorný, Nová Paka (D) 0:17:26
03. FOTOBRANÍ ŽIVOTA - Ing. Ladislav Františ, Kroměříž (D) 0:15:00
04. OSUDOVÁ DOVOLENÁ - Tereza Kolaříková, Hradec Králové (H) 0:14:24
05. SLAVNOSTNÍ STŘELBY POD HRADEM VLČINCEM - Mir. Šolc, Police n/M (D) 0:12:20
06. WRITER´S DREAM - Tomáš Koníček, Liptovská Osada - Slovensko (H) 0:08:04

II. BLOK

07. MALOVÁNÍ JEHLOU - Radoslav Horák, Zábřeh (D) 0:10:07
08. NORIK MURÁNSKY - Peter Poboček, Revúca - Slovensko (D) 0:13:00
09. V PARKU - Ivo Renotiére, Ústí nad Labem (H) 0:00:58
10. LET BALÓNEM - D. P. Kubátovi, Čelákovice (R) 0:07:45
11. ŽAR - Bartosz Kruhlik, Varšava - Polsko (Š) 0:23:30
12. BEZ KOMENTÁŘE - Miroslav Trudič, Náchod (R) 0:05:00

III. BLOK

13. MARYŠA - Bohumil Kheil, Praha (D) 0:13:26
14. CÍSAŘSKÉ HODY S PRÁVEM - Alena Krejčová, Ústí nad Labem (R) 0:15:30
15. KOUZELNÍK - Jiří Česák, Pardubice (Š) 0:05:47
16. LIKAVA V ČASE - 2 - Michal Daubner, Ružomberok (D) 0:23:00
17. CO SE ASI STANE, AŽ JASMÍNA TRAMPOTOVÁ VYTÁHNE ŠPUNT - E. Vondrušková, R. Mlejnek, SPŠST (Š) 0:05:10
18. NA KOLECH - David Ledvinka, Pardubice (O) 0:00:47
19. KŘIŽOVATKA - Miroslav Trudič, Náchod (R) 0:01:10

IV. BLOK

20. ADRŠPAŠSKÉ SKÁLY - Miroslav Šolc, Police na Metují (D) 0:11:20
21. JANA BLAŽKOVÁ - Petr Berger, Šmolovy - Dolík (D) 0:10:20
22. AKCE - Jaromír Schejbal, Rychnov nad Kněžnou (D) 0:13:00
23. TISH - Tomáš Koníček, Liptovská Osada - Slovensko (Š) 0:04:00
24. ŽIVOT JE JINDE - K. Balousová, L. Moučková, D. Vobořilová, K. Vrátník, SPŠST (Š) 0:17:30

V. BLOK

25. VOJÍN ARAHOS: RANDE S OSUDEM - Martin Doležal, Praha (H) 0:19:21
26. MÁM S TÍM PROBLÉM - Pavlína Taubingerová, Brno (H) 0:02:27
27. SLEPICE NEBO .. - Ivo Procházka - J. Horák, Brno (H) 0:03:40
28. VZPOMÍNKA NA HORÁCKO - Bohumil Kheil, Praha (D) 0:15:00
29. KRÁLOVNA ENGADINU - Jana Tášiková, Bobrovec - Slovensko (R) 0:18:30
30. MRAVENCI - Ivo Renotiére, Ústí nad Labem (D) 0:07:50
31. ČAJ S MLÍKEM - Michal Plodek, Hradec Králové (Š) 0:05:03

VI. BLOK

32. ZAPOMENUTÁ VÁNOČNÍ MŠE - Václav Fořt, Praha (D) 0:14:38
33. PRAOTEC ČECH - Šimon Štefanides, Rychnov nad Kněžnou (H) 0:04:15
34. PŘES TŘI GENERACE - Ing. Jan Vačlena, Hradec Králové (D) 0:16:30
35. ODPAĎÁK - ZŠ a MŠ Deštné v Orlických horách, (O) 0:02:31
36. MÍJENÍ - Kateřina Šollarová, České Velenice (H) 0:20:43
37. ZAPOMENUTÁ LEGENDA - Mária de la Renotiérová, Ústí nad Labem (D) 0:09:15
38. POMÁHAT A CHRÁNIT - Bohumír Novák, Nové město na Moravě (O) 0:08:15
39. NĚJAK SE VYTRÁCÍŠ - Ivo Procházka - J. Horák, Brno (O) 0:05:00

VII. BLOK

40. STARÝ OCEÁN U NOHOU ZEMĚ - Petr Baran, Brno (O) 0:10:00
41. SVĚT PODLE ANUNNAKIHO - T. Frkal, P. Motl, D. Ticháček, SPŠST (Š) 0:18:10
42. KRAJKÁŘKY - Mária de la Renotiérová, Ústí nad Labem (D) 0:09:30
43. INGRID MICHAELSON - BE OK - Alžběta Hlubučková, Nechanice (Š) 0:01:36
44. INFORMACE - Tomáš Kotlant, Pardubice (O) 0:01:00
45. INSPEKTOŘI - Martin Bohadlo, Praha (H) 0:09:30
46. PROTI SOBĚ - Pavlína Taubingerová, Brno (O) 0:02:14
47. "DEŽAVÍ" PO ČESKU - Jaroslav Doleček, Dlouhá Ves (H) 0:05:00
48. MONDAY - Barbora Vrzáková, Hradec Králové (Š) 0:02:25
49. ZLATÝ PILÍŘ - KatrinTaubingerová, Brno (H) 0:03:00
50. VELIKONOCE V QUITU - Miroslav Trudič, Náchod (R) 0:10:00

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank