blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2013
Ročník60.
Termín konání14.06.2013 - 15.06.2013
Uzávěrka19.05.2013
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Dokumenty
1.cenaVzpomínka na Horácko [A]Bohumil Kheil
1.cenaMaryša [A]Bohumil Kheil
1.cenaŘemeslo nad uměníOndřej Krejcar
2.cenaPaříž jedním slovemJan Šmíd
3.cenaDOMA JSEM TAM, KDE SE LIDÉ MAJÍ RÁDI [A]Petr Baran
Čestné uznáníMěsto milenců a vrahů [A]Alena Krejčová
Čestné uznáníPo stopách Velkomoravské říše [A]Petr Chmela
Čestné uznáníZapomenutá vánoční mšeVáclav Fořt
Čestné uznáníVlaštovky se vracejíZdeněk Zícha
Čestné uznáníPřes tři generaceJan Vačlena
Soutěžní kategorie: Reportáže a publicistika
1.cenaVelikonoce v QuituMiroslav Trudič
2.cenaCísařské hody s právem [A]Alena Krejčová
3.cenaZabíjačka IILukáš Báchor
Čestné uznáníCamino de Santiago [A]David Surý
Čestné uznáníVia delle Bochette Centrali [A]Mart Eslem
Soutěžní kategorie: Hrané snímky
1.cenaMarinka [A]Lukáš Koláček
1.cenaNevyslovenoLukáš Koláček
2.cenaCena neudělena-
3.cenaSlepice [A]Šimon Štefanides
Čestné uznáníMíjení [A]Kateřina Šollarová
Čestné uznáníVojín Arahos 4: Rande s osudem [A]Martin Doležal
Soutěžní kategorie: Experimentální snímky
1.cenaStarý oceán u nohou země [A]Petr Baran
2.cenaChvála bláznovství [A]Bohumil Kheil
3.cenaSvětovarVojtěch Rada, Vojtěch Žák
Čestné uznáníSanta [A]Igor Goryunov
Soutěžní kategorie: Animované snímky
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaPomáhat a chránit [A]Bohumír Novák
Soutěžní kategorie: Videoklipy
1.cenaNa horské drázeLadislav Novotný, Nikol Sádovská
2.cenaStarý dobrý časy [A]Vladimír Hosnedl, Miroslav Juhos, Jiří Kotas
3.cenaIngrid Michaelson - Be OKAlžběta Hlubučková
Čestné uznáníFarmářka a MachřiVladislav Františ
Čestné uznáníZlatokop [A]Karel Kubišta
Čestné uznáníRáčci a RáčiceKolektiv Domov Ráček
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
Cena starosty Město Ústí nad OrlicíZdeněk Kolářský, akad. sochař a medailérJosef Hradecký

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank