blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Filmy

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2013
Ročník19.
Termín konání22.03.2013 - 23.03.2013
Uzávěrka31.01.2013
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Autoři do 10 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dobrý duch lezcov Vanda Michalková Animovaný 00:01:36
Duchovia na hrade Erika Kozáková Animovaný 00:00:43
Ninjovia Timotej Ziman, Šimon Ziman Animovaný 00:00:58
Svet naruby Tamara Iglárová Animovaný 00:00:54
Vajce Bronka Trcková Animovaný 00:00:50
00:05:01

Autoři 11 - 14 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ako sa stať pávom Ema Klučovská Animovaný 00:02:49
Falko a ja Terézia Vajglová Animovaný 00:01:19
Chalúpka Hugo Klein Animovaný 00:01:13
Škrečky na dovolenke [A] Marián Tomajka Animovaný 00:01:54
Šťasný koniec? Alexandra Pančíková Animovaný 00:01:38
Jsem součást přírody Lukáš Hanák Experiment 00:03:31
Čistý papír Nikola Palová, Marek Trunkát Hraný 00:04:31
Dálkový ovladač [A] Mgr. Miroslav Obrátil Hraný 00:09:27
Faktura Jakub Kaštovský Hraný 00:00:55
Faktura III Kristýna Reitermanová Hraný 00:01:14
Kdyby Lukáš Hanák Hraný 00:01:46
Odvážná učitelka Marek Trunkát, Imrich Ormandy Hraný 00:02:26
Svůdník amatér Natálie Kanátová, Matyáš Turek Hraný 00:03:39
00:36:22

Autoři 15 - 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Slovak Painters [A] Vladimír Šoltýs Animovaný 00:02:17
Na gazdovskom dvore Denisa Gluzeková Dokument 00:06:19
Martínek De To Pavlína Taubingerová Experiment 00:01:34
Náznak trailer [A] David Koníř Experiment 00:01:00
Šicí stroj Karolína Ulrichová Experiment 00:02:18
Defilé Pavlína Taubingerová Hraný 00:01:37
Drsňák Tyler [A] Vendula Hrouzková Hraný 00:02:36
Kufr [A] David Koníř Hraný 00:03:50
Malý filmový festival mladé tvorby Pavlína Taubingerová Hraný 00:01:18
Mám s tím problém Pavlína Taubingerová Hraný 00:02:27
Proti sobě Pavlína Taubingerová Hraný 00:02:14
Psíma očima [A] Radoslav Horák Hraný 00:10:14
Sad evening [A] Kateřina Němcová Hraný 00:03:38
Slepice [A] Šimon Štefanides Hraný 00:08:21
SLIM Parkour [A] David Koníř Hraný 00:06:32
Úsměv prosím [A] David Koníř Hraný 00:02:30
Léto, jak má být Mária Knoppová Klip 00:02:58
01:01:43

Kolektivy autorů – dětí a mládeže do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Champion Pejo [A] Zuzana Kovalíková, Barbora Pružinská Animovaný 00:02:53
Koncert [A] Kristián Kvašňák Animovaný 00:01:47
Mosty [A] Viktória Krescanková Animovaný 00:02:45
Sladké sníčky [A] Katarína Šeirmannová Animovaný 00:01:33
Do vzduchu Kolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno Experiment 00:14:04
Výlet [A] Kolektiv FK Lávka Experiment 00:02:09
Henri Balot Filmový Tábor Aertěk Hraný 00:06:57
Pan Brown Kolektiv Zalezsi.cz o.s. Hraný 00:02:28
Vykoupení z basy Sova Kolektiv DDM Sova Cheb Hraný 00:03:55
00:38:31

Autoři dospělí s tvorbou pro děti nebo o dětech
Název filmu Autor Kategorie Délka
Nevyhnutnosť osudová Kristína Kližanová Animovaný 00:05:06
Príbeh zo zámku PhDr. Radoslava Füllerová, Lea Antalíková, Mgr.Art. Daniela Schredlová Animovaný 00:02:03
Jedno je málo, deset moc Jaromír Schejbal Dokument 00:19:00
Gloom [A] Adam Josefus Hraný 00:02:35
00:28:44

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank