blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2012
Ročník59.
Termín konání15.06.2012 - 16.06.2012
Uzávěrka13.05.2012
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Dokumenty
1.cenaDeník Otty Wolfa a osudy jeho rodinyJaroslav Dubský, Luděk Štipl
1.cenaKluciTereza Brázdová
2.cena300 stran života a smrti [A]Alena Krejčová
3.cenaTrochu o vejcích, mostě, sochách a rokenrolu [A]Bohumil Kheil
Čestné uznáníMohelanka [A]Milan Konečný
Čestné uznáníMoje hora [A]Petr Baran
Čestné uznáníJe kámen a pýr zde od věků… [A]Jaroslav Bouda, Eva Boudová
Soutěžní kategorie: Hrané snímky
1.cenaTýden v životě člověka [A]Martin Mach
1.cenaDůvod k úsměvu - 2012 [A]Martin Mach
2.cenaKamarádiPetr Vaněk
3.cenaRuka [A]František Vaculík
Čestné uznáníDobré ráno [A]Martin Doležal
Čestné uznáníZebraPatrick Brouwers, Ctirad Štipl
Čestné uznáníVšechno je jinakJiří Česák
Soutěžní kategorie: Reprtáže
1.cenaKaždé jedenáctéMiroslav Trudič
2.cenaDemoliceVladimír Císař
3.cena36. trofejní ples myslivců v Rohozci [A]Petr Baran
Čestné uznáníKoseníArnošt Lukeš
Čestné uznáníSoptíciJan Novák
Čestné uznáníPodzimní dotekyJaroslav Prossa
Čestné uznáníKmochův KolínPetr Hejcman
Soutěžní kategorie: Experimentální film
1.cenaCena neudělena-
2.cena20 10 [A]Martin Láník, Jan E. Sedláček
2.cenaSólo pro Island [A]Alena Krejčová
3.cenaZáznam snu č. 737Martin Kratochvíla, Iveta Kratochvílová
Čestné uznáníTanec ohně [A]Petr Baran
Čestné uznáníVýletŠimon Levitner
Soutěžní kategorie: Animovaný film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaTéměř ti samíDavid Ledvinka
3.cenaA co když je všechno jinakKristýna Tauchmanová
3.cenaKnihy [A]Bohumír Novák
Soutěžní kategorie: Videoklipy
1.cenaCena neudělena-
2.cenaPalírnaMilan Machát
3.cenaPOMSTA [A]Igor Goryunov
Čestné uznáníThe Bloody BeetrootsŠimon Levitner
Soutěžní kategorie: Ostatní ocenění
Cena starosty Města Ústí nad OrlicíKluciTereza Brázdová

Vyjádření poroty
Originální výsledková listina ke stažení zde.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank