blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Ocenění

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2012
Ročník18.
Termín konání09.03.2012 - 10.03.2012
Uzávěrka31.01.2012
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Ocenění nezávislé na kategoriích
Cena Filmdatu - Cena internetového divákaAnjelikMária Knoppová
Cena starostky města Dvůr Králové n/LTýden v životě člověka [A]Martin Mach
Cena j. Beneše za nejhumornější filmSUPERKRÁLIK [A]Patrik Balon
Soutěžní kategorie: Odborná porota - kat. do 11 let
1.cenaJogurtíciMartin Petruň
2.cenaPo smiechu býva plačTamara Iglárová
3.cenaV náruči svých představ [A]Lukáš Hanák
Soutěžní kategorie: Odborná porota - kat. 12 - 15 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaAnjelikMária Knoppová
3.cenaNávštevníkKolektív ZUŠ Ľ. Rajtera Bratislava
Čestné uznáníDve malé blchyZuzana Hlávková, Dominika Letková
Čestné uznáníLet´s Dance [A]Bibiána Jurčáková, Zuzana Lukáčová
Čestné uznáníZelené nápadyAlexandra Pančíková
Soutěžní kategorie: Odborná porota - kat. 16 - 19 let
1.cenaZa sklem [A]Vít Šaroun
2.cenaTýden v životě člověka [A]Martin Mach
3.cenaOzvěna minulosti [A]Pavlína Taubingerová
Čestné uznáníTOMSEN [A]Tomáš Daněk
Čestné uznáníMafie 6. díl / Twins X ( 2.serie) [A]Dalibor Mráz, Jiří Otipka
Čestné uznáníJefrey - NakoukniKateřina Taubingerová
Čestné uznáníKlíčAdéla Tanzerová
Čestné uznáníZkrat(ky)Daniel Řezníček
Soutěžní kategorie: Odborná porota - kat. 20 - 22 let
1.cenaRuka [A]František Vaculík
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Odborná porota - Kolektivy autorů - dětí a mládeže do 20 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaFrantišek Hrubín a Chlum u TřeboněDaniel Řezníček
3.cenaSageTomáš Gabriel, Jan Hucek, Antonín Šmíd
Soutěžní kategorie: Dětská porota - kat. do 11 let
1.cenaV náruči svých představ [A]Lukáš Hanák
2.cenaMyš a mačkaNela Petrušová
3.cenaPo smiechu býva plačTamara Iglárová
Soutěžní kategorie: Dětská porota - kat. 12 - 15 let
1.cenaJack v NewYorku [A]Šimon Michalčík
2.cenaSkokLea Zelenáková
3.cenaPověst o Macoše [A]Kamila Chlupová
Čestné uznáníVáclav Kyprý a jeho život [A]-
Soutěžní kategorie: Dětská porota - kat. 16 - 19 let
1.cenaSUPERKRÁLIK [A]Patrik Balon
2.cenaMafie 6. díl / Twins X ( 2.serie) [A]Dalibor Mráz, Jiří Otipka
3.cenaZa sklem [A]Vít Šaroun
Čestné uznáníZkrat(ky)Daniel Řezníček
Soutěžní kategorie: Dětská porota - kat. 20 - 22 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Dětská porota - Kolektivy autorů - dětí a mládeže do 20 let
1.cenaSageTomáš Gabriel, Jan Hucek, Antonín Šmíd
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-

Vyjádření poroty
Cenu Tomáše Magnuska získali Dalibor Mráz a Jiří Otipka - cenou je finanční příspěvek na vybraný projekt autora, zajištění profesionálního herce, bezplatné zapůjčení osvětlovací a gripové techniky

Odborná porota:
PhDr. Lenka Poláková
Bc. Tomáš Magnusek
Mgr. Miroslav Tuščák
Mgr. František Nejedlý
Bc. Zdeněk Balcar
Patrik Ulrich
Milan Chára

Dětská porota:
Petra Michálková
Kristýna Gregová
Kateřina Kárová
Jiří Satránský

Vyjádření dětské poroty

Letošní ročník Juniorfilmu byl podle nás obzvláště vydařený. Nejvíce se nám líbila kategorie 16 - 19 let a jsme rádi, že jsme tu mohli být. Tímto děkujeme zúčastněným a doufáme, že příští rok přijde více diváků.

Pořadí soutěže internetového diváka

  1. Anjelik - 84 bodů
  2. Jefrey - Nakoukni - 70 bodů
  3. Skonči s tím! - 51 bodů
  4. Ako vodníci a víly potok čistili - 15 bodů
  5. Bicykl - 14 bodů
  5. Chalupníček a Vánoce - 14 bodů
  7. Klíč - 13 bodů
  8. Rozhodnutí - 12 bodů
  9. Den mateřského jazyka - 9 bodů
10. Jogurtíci - 8 bodů
11. Voda s ovcou - 7 bodů
11. Letmý dotyk - 7 bodů
11. Veľké dobrodružstvo malého Krtka - 7 bodů
14. The Evolution of Energy World - 6 bodů
15. Život kvapky - 5 bodů
15. František Hrubín a Chlum u Třeboně - 5 bodů
15. Vlakom na ceste okolo sveta - 5 bodů
15. Peračník - 5 bodů
19. Zkrat(ky) - 4 body
19. Let´s Dance - 4 body
19. Vánoční etuda - 4 body
22. DISLIKEMAN - 3 body
23. Geometrie - 2 body
23. V náruči svých představ - 2 body
23. Celebrity v akci - 2 body
23. Sage - 2 body
27. Kdo z koho? - 1 bod
27. Jack v NewYorku - 1 bod
27. TOMSEN - 1 bod
27. SUPERKRÁLIK - 1 bod
27. Mafie 6. díl / Twins X ( 2.serie) - 1 bod
32. B*A*T*M*A*N - 0 bodů
32. Václav Kyprý a jeho život - 0 bodů
32. (CSI:CZ S01E03) Blafy na přemáhání upírů - 0 bodů
32. Pár kapek do džbánku - 0 bodů
32. Adventures of Big Ears and Ping Pong - 0 bodů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank