blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Zlaté Slunce Blansko › Ocenění

fotoNázevZlaté Slunce Blansko
Rok konání2011
Ročník58.
Termín konání06.05.2011 - 06.05.2011
Uzávěrka29.04.2011
AnotaceSoutěž
Místo konáníBlansko, Kino Blansko
OkresBlansko
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Kategorie A - Tvorba žáků do 15 let - Dokumentární film a report
1.cenaDům holubí [A]Radoslav Horák
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznání s postupemMoje Velikonoce [A]Kamila Chlupová
Čestné uznáníKolotoče [A]Nella Jančíková
Soutěžní kategorie: Kategorie A - Tvorba žáků do 15 let - Hraný film
1.cenaCena neudělena-
2.cenaPověst o Macoše [A]Kamila Chlupová
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznání s postupemČas odejít [A]Kateřina Buriánková, Maria Hiebnerová
Soutěžní kategorie: Kategorie A - Tvorba žáků do 15 let - Animovaný film
1.cenaMoje rodina [A]Dorotka Kaustová
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Kategorie A - Tvorba žáků do 15 let - Experiment a videoklip
1.cenaCena neudělena-
2.cenaDo vzduchu [A]Kolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno
2.cenaZlaté slunce Blansko 2011 znělka [A]Kolektiv FK ZŠ Blansko, Erbenova 13
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníŽivotní kresba [A]Jakub Černošek
Soutěžní kategorie: Kategorie B - Tvorba studentů do 19 let - Dokumentární film a re
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Kategorie B - Tvorba studentů do 19 let - Hraný film
1.cenaFrantišek [A]Matěj Brothánek
2.cenaZa sklem [A]Vít Šaroun
3.cenaOzvěna minulosti [A]Pavlína Taubingerová
Soutěžní kategorie: Kategorie B - Tvorba studentů do 19 let - Animovaný film
1.cenaSevere Liver BarTomáš Brestič
2.cenaCena neudělena-
3.cenaChalupníček a Vánoce [A]Jakub Kadera
Soutěžní kategorie: Kategorie B - Tvorba studentů do 19 let - Experiment a videoklip
1.cenaPorotceMatěj Brothánek, Vít Šaroun
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-

Vyjádření poroty
Průběžný seznam filmů postupujících do celostátního kola můžete sledovat zde.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank