blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce › Ocenění

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Zlaté Slunce
Rok konání2011
Ročník58.
Termín konání16.06.2011 - 18.06.2011
Uzávěrka21.05.2011
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n.O.
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
1.cenaDům holubí [A]Radoslav Horák
2.cenaCena neudělena-
3.cenaMoje Velikonoce [A]Kamila Chlupová
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Hrané snímky
1.cenaČekámJáchym Belcher
2.cenaPověst o Macoše [A]Kamila Chlupová
3.cenaRobinsonův VÝLET [A]Kolektiv NAŠA TV
Čestné uznáníČas odejít [A]Kateřina Buriánková, Maria Hiebnerová
Čestné uznáníZrádný Facebook [A]Veronika Hollerová, Petr Zelenka
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Animované snímky
1.cenaMoje rodina [A]Dorotka Kaustová
2.cenaUtajený pavilonKolektiv Animánie o.s., z.s.
3.cenaLáska nezná hranic [A]David Koníř
Soutěžní kategorie: A (do 15 let) - Experimentální snímky a vidoklipy
1.cenaDo vzduchu [A]Kolektiv ZUŠ V. Kaprálové Brno
2.cenaCena neudělena-
3.cenaZlaté slunce Blansko 2011 znělka [A]Kolektiv FK ZŠ Blansko, Erbenova 13
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Dokumenty, reportáž a publicistika
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaOliheňMichaela Nedvědová
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Hrané snímky
1.cenaFrantišek [A]Matěj Brothánek
2.cenaZa sklem [A]Vít Šaroun
3.cenaOzvěna minulosti [A]Pavlína Taubingerová
Čestné uznáníLavičkaFilip Mašek
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Animované snímky
1.cenaSevere Liver BarTomáš Brestič
2.cenaKlíčAdéla Tanzerová
3.cenaPoslední z rodu [A]Matěj Forejt
Čestné uznáníChalupníček a Vánoce [A]Jakub Kadera
Soutěžní kategorie: B (16 - 19 let) - Experimentální snímky a videoklipy
1.cenaPorotceMatěj Brothánek, Vít Šaroun
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-

Porota
PorotcePhDr. Lenka Poláková
PorotceIng. Emil Pražan
PorotceMilan Šebesta

Vyjádření poroty
Originál výsledkové listiny ke stažení zde.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank