blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Ocenění

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2011
Ročník17.
Termín konání18.03.2011 - 19.03.2011
Uzávěrka
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové, Kino Svět
OkresHradec Králové
StátČeská republika
Webhttp://www.ddmdvurkralove.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Ocenění nezávislé na kategoriích
Cena dětské poroty za nejlepší filmŽivot na kolečkách [A]Martin Gažar
Hlavní cena - Cena starostky městaOtec NEZVĚSTNÝ [A]Kolektiv NAŠA TV
Cena posluchačů ČRo - DominoStan [A]David Rudolf
Cena Jiřího Beneše za nejhumornější snímekThe RING [A]Kryštof Petrásek
Soutěžní kategorie: Odborná porota - kat. do 11 let
1.cenaMoje rodina [A]Dorotka Kaustová
2.cenaStan [A]David Rudolf
3.,místoVánoční stromeček [A]Emma Recová
Soutěžní kategorie: Odborná porota - kat. 12 - 15 let
1.cenaČas [A]Matěj Brothánek
2.cenaDům holubí [A]Radoslav Horák
3.cena... s trsátkem v zubech [A]Adam Novotný
Čestné uznáníLIDL 18:30Karolína Ulrichová, Daniel Vrána
Soutěžní kategorie: Odborná porota - kat. 16 - 19 let
1.cenaFrantišek [A]Matěj Brothánek
2.cenaO Bumbálkovi [A]Mikuláš Krutský
3.cenaŠedé město [A]Matěj Forejt
Čestné uznáníIntr mění [A]Luboš Konečný
Soutěžní kategorie: Odborná porota - kat. 20 - 26 let
1.cenaNa fonus [A]Rosana Zvelebilová
2.cenaŽivot na kolečkách [A]Martin Gažar
3.cenaEl tango de RoxanneLukáš Novák
Čestné uznáníNavostro - Tell me maLukáš Novák
Soutěžní kategorie: Odborná porota - Dětská TV a školní studia
1.cenaOtec NEZVĚSTNÝ [A]Kolektiv NAŠA TV
2.cenaTichá sudba [A]Michal Kanca
3.cenaRytmy přírodyKolektiv VO ZUŠ Brno
Soutěžní kategorie: Dětská porota - kat. do 11 let
1.cenaMoje rodina [A]Dorotka Kaustová
2.cenaLietajúca vločkaTamara Iglárová
3.cenaVánoční stromeček [A]Emma Recová
Soutěžní kategorie: Dětská porota - kat. 12 - 15 let
1.cenaČas [A]Matěj Brothánek
2.cenaPočítačový červDiana Babicová, Denisa Gluzeková, Vladimír Illichman, Matej Lepeň
3.cena... s trsátkem v zubech [A]Adam Novotný
Soutěžní kategorie: Dětská porota - kat. 16 - 19 let
1.cenaFrantišek [A]Matěj Brothánek
2.cenaO Bumbálkovi [A]Mikuláš Krutský
3.cenaChalupníček a rádio [A]Jakub Kadera
Soutěžní kategorie: Dětská porota - kat. 20 - 26 let
1.cenaŽivot na kolečkách [A]Martin Gažar
2.cenaPodmořská setkáváníKamil Balzar, Martina Balzarová
3.cenaOdraz zítřka [A]Petr Lukášek
Soutěžní kategorie: Dětská porota - Dětská TV a školní studia
1.cenaTichá sudba [A]Michal Kanca
2.cenaAnimace Loga Junior TV Plzeň [A]Kolektiv Junior TV Plzeň
3.cenaOtec NEZVĚSTNÝ [A]Kolektiv NAŠA TV

Vyjádření poroty
Cena FILMDATu: Základní škola Vyhne - za celou kolekci filmů

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank