blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Soutěžní bloky

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2010
Ročník52.
Termín konání03.09.2010 - 05.09.2010
Uzávěrka20.08.2010
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníKino Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Webhttp://www.kulturark.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. blok soutěžní projekce - Kino Rychnov n/K 03.09.2010 16:15
Název filmu Autor Kategorie Délka
Pět roků poté... Bohuslav Cihla Dokument 00:11:30
Jutro... Bartosz Kruhlik Dokument 00:13:30
Když Slunce bylo Bohem [A] Alena Krejčová Dokument 00:12:40
O Bumbálkovi [A] Mikuláš Krutský Animovaný 00:07:53
DOG [A] Dušan Krejdl Hraný 00:12:40
Binární bedna [A] Tomáš Kotlant Animovaný 00:04:35
Bramborová kaše v prášku [A] Jaroslav Horák Hraný 00:10:07
Cyklistika: Jan Hirt Milan Machát Dokument 00:13:06
Délka bloku01:33:01
 
II. blok soutěžní projekce - Kino Rychnov n/K 03.09.2010 18:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Vrátím se... Karel Pokorný Dokument 00:15:40
Bysta [A] Petr Baran Experiment 00:08:00
Dnes budeme ticho [A] - Hraný 00:10:00
Klatka Joanna Legun Animovaný 00:04:00
Frič byl pryč Václav Fořt Dokument 00:16:17
Osmá barva duhy [A] Karel Kubišta Dokument 00:20:00
Street In Da City [A] Jaroslav Prossa Klip 00:03:11
Útěky [A] Martin Mach Hraný 00:08:41
Délka bloku01:32:49
 
III. blok soutěžní projekce - Kino Rychnov n/K 04.09.2010 09:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Máme se čím chlubit [A] Ivo de la RENOTIÉRE Dokument 00:04:52
Dáma v černém Libor Bárta , Hana Bártová Hraný 00:04:30
Slet Top modelů 2009 Milan Michálek Reportáž 00:15:00
Slečna Milan Machát Klip 00:04:00
Jedna zahrada Josef Šiler Dokument 00:05:30
Tatranské siluety Pavel Strnad Dokument 00:10:00
OSTATNIA PODRÓŹ PROFESORA IGREKA Tomasz Pawlak Animovaný 00:05:29
Příběh slovenské řeky [A] Eduard Mocek Dokument 00:15:23
Délka bloku01:11:44
 
IV. blok soutěžní projekce - Kino Rychnov n/K 04.09.2010 10:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Propast [A] David Březina , Pavel Kopp Hraný 00:18:55
Běloveská tragédie Miroslav Trudič Dokument 00:19:30
Loďka [A] Bohumír Novák Animovaný 00:01:50
Báječná máma Mária de la RENOTIÉROVÁ Dokument 00:08:00
Příběh myši Monika Stránská Animovaný 00:04:05
Do kopce voda neteče Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:19:00
Kdybych [A] Jiří Kotas Klip 00:03:20
Délka bloku01:20:40
 
V. blok soutěžní projekce - Kino Rychnov n/K 04.09.2010 12:50
Název filmu Autor Kategorie Délka
Vostatky Tereza Brázdová , Miroslav Trudič Reportáž 00:09:44
A ona s tím nemůže nic udělat. [A] Daniel Zezula Hraný 00:08:30
Prázdnik [A] Petr Baran Reportáž 00:07:30
Žluté peklo Viktor Teimer Dokument 00:13:00
Pohádková země [A] Alena Krejčová Dokument 00:13:00
Smích z vedlejšího pokoje [A] Vít Šaroun Klip 00:07:40
Délka bloku01:04:24
 
VI. blok soutěžní projekce - Kino Rychnov n/K 04.09.2010 14:10
Název filmu Autor Kategorie Délka
Po stopách vandalů Vladimír Rula Dokument 00:06:00
BABCIA WYJEZDŹA Tomasz Jurkiewicz Hraný 00:18:00
Kaderníci v Liptovskej Lúžnej Ján Kuska Dokument 00:13:00
PULAPKA Antonina Maj Animovaný 00:01:40
IL GRIDO DI CASSANDRA Rolf Mandolesi Reportáž 00:11:00
PŠŠŠT [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:02:40
Básník světla [A] Petr Baran Dokument 00:18:30
Fikce [A] Jiří Kotas Experiment 00:07:45
Délka bloku01:25:35
 
VII. blok soutěžní projekce - Kino Rychnov n/K 04.09.2010 16:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
PESEM SUŽNJEV Franc Kopič , Smiljan Pušenjak Hraný 00:07:00
Historie na čtyři Bohumil Kheil Dokument 00:16:30
Květiny a dětství Tereza Hronová Dokument 00:16:30
Dům holubí [A] Radoslav Horák Dokument 00:17:09
Pan Fousek lyžuje [A] Bohumír Novák Animovaný 00:06:05
„SKARBY ANI K“ Malgorzata Gryniewicz Dokument 00:13:00
Délka bloku01:21:14
 
VIII. blok soutěžní projekce - Kino Rychnov n/K 04.09.2010 17:40
Název filmu Autor Kategorie Délka
Radka a Rudí býci Jiří Beneš Dokument 00:19:00
Tam venku v mlze [A] Marek Chaloupka Experiment 00:06:00
Mikro Dílna Martin Bohadlo Hraný 00:05:00
Andělé na kolejích (festivalový sestřih) [A] Ondřej Hejna Hraný 00:54:00
Délka bloku01:27:00
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank