blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Sdružení › Mechanik Arts

logo
NázevMechanik Arts
UliceU Cihelny
PSČ569 43
Město / ObecJevíčko
Mobil+420 725150284
Webmafilms.yc.cz
E-mailjarda668@gmail.com

Anotace
Začátky této společnosti lze datovat do roku 2005, kdy se na jedné střední škole, v jedné třídě sešli dohromady její zakladatelé Jaroslav Živný, Tomáš Přichystal a Viktor Krejčíř. Ti brzy zjistili, že mají nejen podobné nápady, ale i podobné názory na jejich filtrování z hlavy(tzn. provést je).

K prvnímu projektu se, ale tato trojice rozhoupala až v roce 2006 kdy nabrala do své bandy rockera s kaskadérskými sklony Honzu Staníčka. Za první projekt lze považovat krátký skeč Deníček vývojářů, ve kterém si střílí hlavně sami ze sebe a ještě stíhají propagovat jednu z vlastních počítačových her, kterou programují(jedna z mnoha dalších činností Mechanik arts kterou se kromě filmů zabývají). Již předtím sice Jarda Živný natočil několik krátkých filmečků( série Fobie z knih, velmi populární film Svačinka a

Příručka pro začínající umělce, kde se Jarda učil zacházet s kamerou), ale bez účasti ostatních. V současné době již má Mechanik arts k ruce několik ochotných (ne)herců. I když to opravdu tvrdé jádro společnosti se nezměnilo, lidé okolo ano. To Mechanik arts umožnilo zúčastnit se( i když ne příliš úspěšně) soutěže Hardlevel se svým krátkým filmem Pravda o herním průmyslu.

Nyní je již roztočen první delší film, který se točí okolo rockové hudby a chystá se několik odvážných projektů…
Členové sdružení
Živný Jaroslav
Filmy z produkce sdružení
Poslední hra CZ 120047 (2012)

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank