blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Pravidla poradny

  Tato poradna není pod odborným vedením a nemá za cíl zodpovídat zde na profesionální úrovni dotazy čtenářů. Vznikla hlavně jako vzájemná pomoc mezi neprofesionálními filmaři, kteří si tak úroveň této porady budou tvořit sami. Nepochybujeme, že se mezi nimi nachází bezpočet odborníků a pokud zde začnou sami působit v roli odborných poradců, dozajista to přispěje ke zkvalitnění této služby a budeme tomu rádi.

  Poradna funguje na bázi stanovených hlavních okruhů témat, které zakládá moderátor na návrhy čtenářů. V rámci těchto základních témat mohou čtenáři zakládat vlastní dotazy. Pod každým dotazem se následně může rozvinout další komunikace, která by měla vézt k vyřešení problému.

  Vložené dotazy zde budou čekat na další čtenáře, kteří mají s daným problémem nějakou zkušenost a budou se chtít o ní s vámi podělit. Dotazy nejsou pravidelně sledovány žádnými speciálně k tomu najatými odborníky a odpověď na váš dotaz není vymahatelná. Může se tedy stát, že váš problém zůstane bez řešení. Cílem této služby by mělo být zaangažovat co nejvíce uživatelů, mezi kterými se pak snadněji najde někdo, kdo má s vaším problémem nějakou zkušenost a bude ochoten se o ní podělit. Proto budeme rádi, pokud o této službě řeknete všem svým známým.

  Každý čtenář je v této poradně identifikován avatarem (malou ikonkou u svého příspěvku) Tento avatar se bude automaticky vytvářet z fotografie, kterou jste připojili ke své registraci v osobách. Pokud byste chtěli mít jako avatar jiný obrázek, tak ho prosím pošlete na avatar@filmdat.cz . K obrázku připojte svůj nick (přezdívku, pod kterou jste se zaregistroval jako čtenář). Aktivace avaratů bude probíhat s malou časovou prodlevou, tak prosíme o trpělivost. V případě, že nemáte u svého profilu žádnou fotografii a ani nezašlete svou vlastní, bude se u vašich příspěvků objevovat anonymní avatar bez bližší identifikace. Pochopitelně můžete též požádat o zrušení automaticky vygenerovaného avataru a pokud nepošlete jiný, bude se též u vašich příspěvků objevovat anonymní avatar.

  Základní pravidla

 1. K plnohodnotnému používání poradny je nutné být registrovaným uživatelem portálu FILMDAT. Neregistrovaný návštěvník bude moci pasivně prohlížet všechny příspěvky, nebude mít ovšem možnost aktivně připojit své dotazy nebo případné odpovědi.
 2. Vkládejte příspěvky vždy do odpovídajících témat.
 3. V rámci diskuze nepoužívejte vulgární výrazy a nevyvolávejte hádky.
 4. Moderátoři fóra mají právo přesunout nebo vymazat jakýkoliv příspěvek porušující tato pravidla.
 5. Moderátoři fóra mají právo zamknout jakékoli téma porušující tato pravidla.
 6. Moderátoři fóra mohou komukoliv zablokovat přístup na tyto stránky.
 7. FILMDAT neručí za bezchybnost příspěvků zde prezentovaných.
  Než se zeptáte

 1. Zkuste najít odpověď v již položených otázkách. Použijte vyhledávání.
 2. Dobře si promyslete do jaké sekce svůj dotaz zařadíte. Usnadníte tím hledání dalším návštěvníkům.
 3. Pokud nenajdete vhodnou sekci, požádejte o její založení na poradna@filmdat.cz.
  Když se ptáte

 1. Pište výstižný titulek. Je hned vidět s čím máte problém.
 2. Napište nadpis tak, aby další člověk se stejným problémem mohl jít vyšlapanou cestou a nemusel se ptát znovu na totéž.
 3. Popište příznaky problému nebo poruchy co možná nejpodrobněji
 4. Popište situaci, kdy problém nastává.
 5. Popište, jak jste se pokusili problém řešit.
 6. Poté, co problém vyřešíte, napište, jak to dopadlo (taková závěrečná zpráva dá všem zúčastněným pocit zdárně vyřešeného problému)

Moderátor fóra: Jaroslav Šika

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank