blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře

ke článku: Čtěme propozice
ze dne 23.02.2019, autor článku: Jaroslav Šika

Komentář ze dne: 27.02.2019 16:21:31     Reagovat
Autor: [mirok] - Miroslav Kalach (kalach.miroslav@gmail.com)
Titulek:
Souhlasím, že propozice respektovat ale nechápu proč v dnešní době není možné používat diakritiku. Název O capovi a O čápovi je dost rozdílný a určitě by se našlo příkladů více.

Komentář ze dne: 27.02.2019 16:42:12     Reagovat
Autor: [sika] - Jaroslav Šika (sika@seznam.cz)
Titulek: Re:
Jde o ryze praktickou věc. I v dnešní době si s diakritikou některé ftp servery neporadí a nrahrazují některá písmena nečitelnými znaky. Tyto názvy jsou jen pro pořadatele a zpracovatele videí, běžný divák je nevidí. Vězte, že lidová tvořivost v tomto ohledu je nevyčerpatelná a práce se soubory to dost ztěžuje. Když pracujete na vícero soutěží a dorazí vám přihláška s názvem Přihláška 1821451.doc, tak jí musím otevřít, zjistit o jakou jde a uložit pod nějakým identifikovaným názvem, aby byla k dalšímu použití. Totéž je s filmem. Při tomto velkém objemu filmů vězte, že každá transakce, která nám odpadne je pro nás velice vítaná. Taktéž následné hledání v archivech je mnohem jednodušší, pokud je syntaxe stále stejná. Film se pak najde hned napoprvé. I když ta diakritika by byl ten menší problém.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank