blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Do třetice všeho dobrého aneb sejdeme se 25. – 26. 9. 2020

Juniorfilm
JuniorfilmJak jsme již avizovali, s ohledem na letošní situaci kolem pandemie Covid-19, jsme také my byli nuceni přistoupit k přeložení naší tradiční soutěže. Původní březnový termín byl zrušen pouhý týden před nařízenými karanténními opatření a náhradní termín jsme stanovili na červen. Protože se však situace na konci května ještě netvářila tak, že by v polovině června měly být spuštěny akce pro více než 20 – 50 osob, nemělo smysl soutěž uskutečnit. A jistě mi dáte zapravdu, že zorganizovat celé dění v rámci jediného týdne, kdy se náhle opatření uvolnila, zkrátka není technicky ani lidsky možné. Navíc by se k nám nedostali ani naši filmařští přátelé ze Slovenska a to by byla velká škoda. Rozhodli jsme se tedy držet se třetího avizovaného termínu a slovo předběžný „přetavit“ na definitivní. Juniorfilm tedy ve Dvoře Králové nad Labem proběhne 25. – 26. 9. 2020. Jeho součástí bude také ocenění nominovaných filmů pro Malé vize. A nám nezbývá než doufat, že do té doby se již nezavřou žádné hranice, kina ani dveře našich domovů. Že se budeme moci setkat s novými i známými amatérskými filmaři a jejich doprovody, s naší milou vzácnou porotou a hosty. Těšíme se na vás na podzim!


| Autor: Mgr. Iveta Hanušová | Vydáno dne 18. 06. 2020 | 82 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank