blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Benátky filmových amatérů 2014 - program

Informace
BFAPřinášíme podrobný program k letošnímu ročníku přehlídky a soutěže amatérských filmařů "Benátky filmových amatérů", který se uskuteční ve dnech 31. 10. - 1. 11. 2014 v Kulturně vzdělávacím centru Záložna v Benátkách nad Jizerou. Všichni jste srdečně zváni ke zhlédnutí kvalitních dokumentárních filmů a reportáží amatérských filmařů.




Program soutěže


Pátek 31. října 2014


15:00 – 15:45  Slavnostní zahájení festivalu, vystoupení ZUŠ J. A. Bendy
16:00 – 17:10  1. promítací pásmo
17:10 – 17:25  Mini tombola pro diváky, P Ř E S T Á V K A
17:25 – 18:45  2. promítací pásmo, rozbor a hodnocení filmů 1. promítacího dne
18:45 – 19:15  Přestávka
19:15 – 22:00  Přijetí hostů festivalu v budově zámku, slavnostní raut

Sobota 1. listopadu 2014

09:00 – 09:15  Slavnostní zahájení 2. dne festivalu, vystoupení ZUŠ J. A. Bendy
09:15 – 10:45  1. promítací pásmo Rozbor a hodnocení filmů 1.  pásma
10:45 – 11:00  Přestávka
11:00 – 12:15  2. promítací pásmo, Mini tombola pro diváky
12:15 – 13:15  Přestávka na oběd
13:15 – 14:30  3. promítací pásmo, rozbor a hodnocení filmů 2. a 3. pásma
14:30 – 16:00  Přestávka
16:00  Slavnostní ukončení festivalu:
● vystoupení Základní umělecké školy J. A. Bendy
● vyhlášení výsledků, předání cen 

Složení projekčních bloků

Pátek 31. října 2014

1. promítací pásmo - 16:00 – 17:10

01. Podvodní pozorovatelna – Jan Novák, Domažlice (16:00)
02. Dědeček – Arnošt Lukeš, Otrokovice (07:00)
03. Fenomén Karel Kryl – Ladislav Františ, Kroměříž (12:00)
04. Moje sladké dřevo – Petr Berger, Havlíčkův Brod (08:00)
05. Komárka – Ivo Renotiére, Ústí n/L (10:20)
06. Za perlou Toskánska – Karel Pokorný, Nová Paka (5:26)

2. promítací pásmo - 17:25 – 18:45

07. Jak se lihnou Brouci – Zdeněk Zícha, Lučina (19:30)
08. Rok v lesostepi Milovice – Jaroslav Kolčava, Milovice-Mladá (14:07)
09. Sochař a medailér Zdeněk Kolářský – Josef Hradecký, Sopotnice (19:00)
10. Praha Jitky Molavcové – Václav Fořt, Praha (23:57)

Sobota 1. listopadu 2014

1. promítací pásmo 9:15 – 10:45

11. Corrida – Ing. Jan Vačlena, Hradec Králové (5:00)
12. Suchý Důl č.p. 1, Šolcovna – Miroslav Šolc, Police n/M (11:00)
13. Čalamacha – Ján Kuska, Liptovský Mikuláš, SK (25:30)
14. Transport smrti – František Soukup, Tachov (15:00)
15. Umělci za katrem – Ladislav Ženožička, Kroměříž (18:15)

2. promítací pásmo - 11:00 – 12:15

16. O znaku Pražském – Bohumil Kheil, Praha (11:00)
17. Samotář – Jaromír Schejbal, Rychnov nad Kněžnou (15:00)
18. Maikoland – Danuše a Pavel Kubátovi, Čelákovice (10:00)
19. Dotek času kamene – Petr Baran, Brno (17:30)
20. Zo života Života – Ľubor Patsch, Liptovský Hrádok, SK (17:58)

3. promítací pásmo - 13:15 – 14:30

21. Jízda králů – Miroslav Trudič, Náchod (13:30)
22. Lyžař lysohorský – Bohuslav Cihla, Frýdek-Místek (18:30)
23. Abychom nezapomněli – Eduard Mocek, Frýdek-Místek (24:00)
24. S houslovým klíčem po kapsách – Alena Krejčová, Ústí n/L (16:00)
| Autor: Dana Drábková | Vydáno dne 15. 10. 2014 | 1547 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank