blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Soutěže › UNICA 2008 › Ocenění

fotoNázevUNICA 2008
Rok konání2008
Ročník70.
Termín konání28.06.2008 - 06.07.2008
Uzávěrka
AnotaceMezinárodní festival
Místo konáníHammamet, Tunisko
Okres-
StátTunisko
Webhttp://unica2008.rcm.ch

Propozice   Filmy  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Hlavní soutěž
Bronzová medaile UNICAEpizoda VIII [A]Martin Láník, Jan E. Sedláček
Soutěžní kategorie: Školní filmy
Cena za školní filmOsud prasiatkaŠimon Matrka
Soutěžní kategorie: Minuta Movie Cup
3. místoLovecJán Kuska

Vyjádření poroty
Výsledky UNICA 2008

ZLATÉ medaile
 

SZAKADÁS - György Perrin (HUN) 7G
STONOGA - Rasim Karalić (HRV) 6G
LA CHIQUITA PICONERA - Miguel A. Entrenas (ESP) 5G
BRÜCKEN BAUEN - Bernhard Hausberger (LIE) 5G
IN THE NATIONAL INTEREST - Phil Martin (GBR) 5G 


STŘÍBRNÉ medaile 

VOUS DESCENDEZ? - Darryl O'Donovan (CHE) 6S
DENTOPHOBIA - Christoph Helmer (DEU) 6S
SJENG - Huub Bervoets (NLD) 6S
VERVROEGD PENSIOEN - Jef Caelen (NLD) 6S
MONA - Marc Barnig (LUX) 6S
TWO METRES - Javier Mrad, Javier Salazar & Eduardo Maraqqi (ARG) 5S
NORMAALIPERUSVIIVA - Ismo Kiesiläinen (FIN) 5S
SOTA LA PLUJA - Auld Lang Syne (ESP) 5S
BOOMRANG - Daryouh Gharibzadeh (IRN) 5S
HEATWAVE - Alan Atkinson (GBR) 5S
HET PORTRET …. HENK VAN KOOTEN - Ton van Kan (NLD) 5S 


BRONZOVÉ medaile 

AUS DER SEELE - Holger Löwe (DEU) 7B
WEEK END - Jun Young Park (KOR) 7B
A HOUSE CALL - Jae Min Jo (KOR) 7B
TONG KHALI MAHI - Atefeh Khademolreza (IRN) 7B
COOL - Vincent Pili (FRA) 7B
LE PASSAGE - Bernard Seillé (FRA) 7B
EPIZODA VIII - FS Foxymon (CZE) 7B
KÄRLEK 2000 - Shahriyar Latifzadeh & Masoud Owji (SWE) 7B
THREAD DRIVER - Karim YAAKOUBI (TUN) 6B
A DÉCOUVERT - Jef Vercasson (CHE) 6B
AMINGA - Martino Zaidelis (ARG) 6B
MON ECOLE - Laurent Hardy (BEL) 6B
170 MM - Sung Bin Byun (KOR) 6B
SV. PERO ZAŠTITNIK ŽIVOTINJA - I.Samardžija, A.Blažič, M.Brekalo, M.Sedak-Benčič (HRV) 6B
ČOVJEK KOJI JE SMRSKAO KIP - Justina Kosir (HRV) 6B
HOPE - (GEO) 6B
LES OURSONS - Charles Costa (FRA) 6B
ZAZDROŚĆ - Filip Rudnicki (POL) 6B
IN MEMORIAM - Fran Barrionuevo Torrado (AND) 5B
HISTOIRE Á 4 MAINS - Fred Graber (CHE) 5B
A STORY ABOUT A WORM - Michail Chablin (RUS) 5B
COLOMBI…SI? COLOMBI… NO? - Rossana Molinatti (ITA) 5B
III. EMELET 14. - Barnabás Papp (HUN) 5B 


Školní filmy 

A SAINT FOR TELMO - Gabriel Stagnaro (ARG) 5G
KONIEC LATA - Karolina Bielawska (POL) 5G
THE EGG - Asma MRABET (TUN) 6S
OSUD PRASIATKA - Šimon Matrka (SVK) 5S
INGEN ÄLSKAR SOM DU - Niklas Grusell & Phillip Bernhard (SWE) 7B 


Nejlepší národní kolekce 
CHORVATSKO - CROATIA 


Mezinárodní cena CICT-UNESCO "DELMIRO DE CARALT"  
BRÜCKEN BAUEN - Bernhard Hausberger (LIE) 


Cena JEUNESSE (Mladí autoři) 
MONA - Marc Barnig (LUX) 


Cena za nejlepší film 
SZAKADÁS - György Perrin (HUN) 


World Minute Movie Cup 2008

1. místo: ENTRE DEUX MAUX (TUN)
2. místo: DRING ... DRING (BEL)
3. místo: LOVEC (SVK)
3. místo:
FOREST FAIRY TALE (LIT)


Česká i Slovenská  republika získala pro příští rok časový limit pro soutěžní projekci v délce 60 min.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank