blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Filmy

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2020
Ročník62.
Termín konání11.09.2020 - 13.09.2020
Uzávěrka08.08.2020
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníSpolečenské centrum Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciŽádost o úhradu

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty a reportáže
Název filmu Autor Kategorie Délka
5600 stupňů Kelvina Ing. Vladimír Pasler Dokument 00:11:30
Bačová [A] František Soukup Dokument 00:12:05
Džudy Ing. Ján Kuska Dokument 00:22:33
Hrát si dovoleno [A] Petr Baran Dokument 00:20:00
Chtěl jsem být hvězdou [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:17:15
Kašpárkovo pozdní odpoledne [A] Ondřej Krejcar Dokument 00:17:00
Konec polické mlékárny Miroslav Šolc Dokument 00:12:24
Krivoklátské lúky [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:11:22
Laco Déczi - malíř Václav Fořt Dokument 00:09:51
LAZNÍCI Z HRIŇOVEJ [A] Ing. Ľubor Patsch Dokument 00:15:55
Půl století čekání Karel Pokorný Dokument 00:11:31
Snad aby se zastavil čas [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:16:30
Tour du Grand Paradis Milan Ohurniak Dokument 00:13:29
Zima sliny vypila Josef Dvořák Dokument 00:08:00
NE děkuji [A] Miroslav Trudič Reportáž 00:06:30
Řezbáři Jaromír Schejbal Reportáž 00:09:30
Uomini (Muži) Rolf Mandolesi Reportáž 00:06:00
03:41:25

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cesta vlakom [A] Ladislav Biznár Hraný 00:03:09
Inkaso Emil Chlebničan Hraný 00:01:00
Konkurz [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:07:00
Poslední rána [A] Martin Doležal Hraný 00:09:00
Rehabilitace [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:57
SAMA SŁODYCZ Dave Lojek Hraný 00:07:38
To jsme byli my [A] Ing. Jaroslav Kolčava Hraný 00:14:48
V parku [A] Pavel Kubát Hraný 00:01:00
00:45:32

Animovaná tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
02:58 [A] Milan Štajer Animovaný 00:04:17
9,99 Bartosz Gajda Animovaný 00:01:22
CROWD [A] Rolf BIRN Animovaný 00:01:49
DER WURM (ČERV) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:02:53
O ZTRACENÉ ILUSTRACI [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:15:00
00:25:21

Videoklip a experimentální tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
101 tváří / 101 let Ing. Vladimír Pasler Experiment 00:02:59
CYMERA, MAMINKA HVĚZD [A] Milan Formánek Experiment 00:12:34
Den 43 [A] MgA. Jana Hunterová Experiment 00:02:00
Ode to Closeness Lada Válková Experiment 00:02:04
Kouzlo laguny [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:04:30
Léta dozrávání Zdeněk Picpauer Klip 00:04:31
That Boy with Lucid Hair Sonja Večtomov Klip 00:04:54
00:33:32

Juniorská tvorba - autoři do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dobrodružství v horách Břetislav Stodola Animovaný 00:01:51
Pomalu a klidně [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Animovaný 00:01:07
Pusa David Kunc Animovaný 00:01:47
Zničeno Vladimír Slavíček Animovaný 00:03:22
Světlo Vimperk ZUŠ Experiment 00:03:40
V barvách [A] Dům Dětí a Mládeže Jednička Dvůr Králové nad Labem Experiment 00:03:14
00:15:01

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Kdo se se mnou zatočí Adela Križovenská Animovaný 00:06:53
Podle Sylvie Verica Kordić - Pospíšilová Animovaný 00:12:24
Inža kouří Klejky Adriena Rollerová Dokument 00:14:30
Pastvina Josef Dvořák Dokument 00:13:00
Říční 11 Klára Donné Dokument 00:12:01
Streight Record Marina Komárková Dokument 00:14:00
Kút Jonáš Sudakov Esej 00:05:48
Mimosa Daniel Tisoň Experiment 00:09:26
Ďalšia Dominik György Hraný 00:15:05
Home Video Tomáš Richtr Hraný 00:16:54
Hovor Ondřej Burda Hraný 00:17:59
Letušky Karolína Litschová Hraný 00:18:00
O Krejčíkovi Adam Vlach Hraný 00:13:09
Příští zastávka Dominik György Hraný 00:13:30
03:02:39


Nepřijaté filmy

Dokumenty a reportáže
Název filmu Autor Kategorie Délka
Aero 45, aneb proč nám OK mizí z křídel Tomáš Jung Dokument 00:16:54
Dvojky, nuly a lesy [A] Milan Kaňák Dokument 00:14:10
Komorní divadlo Plzeň Vojtěch Kadlec Dokument 00:29:08
Kouzlo potápění - na nádech Světlana Jägerová Dokument 00:08:51
Lyngen [A] Michal Martinek Dokument 00:19:31
Poľský Roadtrip Andrej Guráň Dokument 00:12:25
To nejlepší z Londýna 2. den, dopoledne [A] Ing. arch. Jan Otto Pípla Dokument 20:47:20
Via ferrata Emil Chlebničan Dokument 00:06:50
Restaurování oltářního obrazu a rekonstrukce varhan v kostele v Kounicích [A] Ing. Jaroslav Kolčava Reportáž 00:13:11
22:48:20

Hrané filmy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Nšoči v práčovni Ladislav Biznár Hraný 00:01:00
Perný den [A] Ivo Procházka Hraný 00:02:20
PROJEKT [A] Josef Burant Hraný 00:27:17
Rána z milosti Nikol Činčurová Hraný 00:08:23
Rozum si nekoupíš Ľubomír Činčura Hraný 00:13:20
Sen Emil Chlebničan Hraný 00:07:20
Simul [A] Pavel Vávra Hraný 00:10:30
V distanci Jan Sobotka Hraný 00:06:15
Ve víně je pravda [A] Martin Doležal Hraný 00:04:40
01:21:05

Animovaná tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Videoklip a experimentální tvorba
Název filmu Autor Kategorie Délka
Snění [A] Stanislav Domanský MPSA Animovaný 00:05:00
Pohled do dálky [A] Josef Svoboda Experiment 00:10:49
Jeruzalém [A] Jiří Kotas Klip 00:05:00
Send Me An Angel Michal Špitálský, Jakub Tesařík Klip 00:05:22
00:26:11

Juniorská tvorba - autoři do 18 let
Název filmu Autor Kategorie Délka
EICHE IM SCHNEE (DUB VE SNĚHU) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:01:45
Kámoši z lesa Tereza Dobiášová Animovaný 00:01:10
Opice Eliška Pačesná Animovaný 00:02:55
Palačinka Vítězslav Stodola Animovaný 00:01:17
Žába a žabka Nikita Nejedlá Animovaný 00:01:25
00:08:32

Snímky studentů filmových škol
Název filmu Autor Kategorie Délka
Indians on Wheels Jonáš Urbánek Animovaný 00:05:15
90-60-90 David Stejskal Dokument 00:10:42
Autismus jako dar Josef Dvořák Dokument 00:26:00
Back to Czech Ondřej Dušek Dokument 00:07:26
Člověk a světlo Josef Cach Dokument 00:07:02
Illusion Marian Zámečník Dokument 00:15:05
Island Johan Čapek Dokument 00:12:54
K objevům Philip Piza Dokument 00:10:28
Kluch František Majer Dokument 00:13:13
Kura kura, želvy v ohrožení Martin Simon Dokument 00:10:56
Richard Filip Zangi Dokument 00:13:21
Rozpitej [A] Štěpán Uždil, Adam Černich Dokument 00:29:59
Rudolf Richard Hofmeister Tomáš Belka Dokument 00:23:00
Rákosník Filip Neřold Experiment 00:06:29
Babadook - Rozprávka pre Maxa Bradleyho Kristián Ganobjak Hraný 00:09:17
Bomba, vole! Tadeáš Motejlek Hraný 00:12:08
In flagranti - Noc v motelu Marion Radim Grzybek Hraný 00:06:00
Ještě jednou Hana Cibulková Hraný 00:18:25
Nebát se ničeho Jakub Jirásek Hraný 00:19:53
Ovca Tomáš Bucher Hraný 00:19:37
Pytlácká noc Radim Grzybek Hraný 00:13:23
Tatínek pod stromek Dominik György Hraný 00:08:00
Vítěz Petr Vaněk Hraný 00:13:12
05:11:45

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank