blank
FILMY
" & ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Rychnovská osmička › Soutěžní bloky

fotoNázevRychnovská osmička
Rok konání2019
Ročník61.
Termín konání13.09.2019 - 15.09.2019
Uzávěrka08.08.2019
AnotaceMezinárodní soutěž
Místo konáníSpolečenské centrum Rychnov nad Kněžnou
OkresRychnov nad Kněžnou
StátČeská republika
Autorské poplatky za projekciPoplatek uhrazen

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

I. soutěžní blok 13.09.2019 14:40
Název filmu Autor Kategorie Délka
Jan Borna Karolína Volfová Dokument 00:14:49
Tak to vidím Eduard Mocek Dokument 00:06:55
Inhaereo Karolína Korejsová Hraný 00:10:57
Křeček Anna Hartmanová Animovaný 00:01:59
V sobotu vo Vlkolínci Ján Kuska Reportáž 00:06:31
Mama poraď Emil Chlebničan Hraný 00:01:08
Morální vítěz [A] Milan Štajer Animovaný 00:07:45
NEW YORK NEJSOU JENOM MRAKODRAPY [A] Jan Otto Pípla Dokument 00:17:51
Délka bloku01:11:25
 
II. soutěžní blok 13.09.2019 16:20
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dalo [A] Ľubor Patsch Dokument 00:21:10
Ružová je nová modrá Tomáš Droba Hraný 00:01:41
Bodyguard Kateřina Vestfálová Dokument 00:09:15
Zůstat klukem [A] Lubomír Hájek Dokument 00:13:23
Tico-tico no fubá aneb co se může přihodit [A] Zdeněk Picpauer Experiment 00:02:50
Magnifück [A] Daniel Dandul , Ivo Dandul Animovaný 00:01:30
301 salašníků Vladimír Pasler Dokument 00:02:01
Naši Italové Kolektiv ZUŠ Jakuba Jana Ryby Animovaný 00:11:12
Zradné srdce Valér Futej Hraný 00:05:45
Délka bloku01:12:47
 
III. soutěžní blok 13.09.2019 19:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Cestující Martina Vodičková Animovaný 00:03:36
Židovka [A] Petr Baran Dokument 00:21:00
Hmyzák Patrik Šupšak Animovaný 00:05:03
Ajrín [A] Václav Fořt Dokument 00:20:00
Talk About Blues [A] Martin Láník , Jan E. Sedláček , Ivo Zemek Klip 00:06:55
Výročí Ema a Jonáš Nietscheovi Animovaný 00:01:47
Hledání ztracené tmy Tomáš Kosek Dokument 00:15:00
Délka bloku01:16:21
 
IV. soutěžní blok 14.09.2019 09:15
Název filmu Autor Kategorie Délka
Obrazy Altaje [A] Michal Martinek Dokument 00:16:01
ZUM GLÜCK FAUL GEWESEN (NAŠTĚSTÍ BYL LÍNÝ) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:02:53
Milosrdná lež [A] Patrik Ulrich Hraný 00:27:30
Petr Lüftner – Kareta [A] David Surý Klip 00:03:25
Betlém Zdenka Farského Miroslav Šolc Dokument 00:09:15
Dva havrani Kolektiv Animánie o.s., z.s. Animovaný 00:03:03
Tři Tečky František Kroček Animovaný 00:04:02
Délka bloku01:09:09
 
V. soutěžní blok 14.09.2019 10:45
Název filmu Autor Kategorie Délka
Delirium [A] Petr Dvořák Hraný 00:10:10
DŘEVĚNÝ PENZISTA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:05:25
Viděno rukama 2 Jaromír Schejbal Dokument 00:15:00
Psáno na vodě [A] Stanislav Domanský Klip 00:04:25
Stíny barev [A] Daniel Dandul Hraný 00:14:57
PIRATENLOS (PIRÁTSKÝ ÚDĚL) [A] Rolf BIRN Animovaný 00:02:07
Kapličáci [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:13:30
RANDOM DREAM, Phase 2017 [A] Rolf BIRN Animovaný 00:03:53
Vůně [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:36
Délka bloku01:15:03
 
VI. blok 14.09.2019 13:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Sourozenci Eliška a Petr [A] Alena Krejčová Dokument 00:17:56
Život nás baví [A] Stanislav Domanský Reportáž 00:04:30
Talizman Emil Chlebničan Hraný 00:02:20
Pivo [A] Pavel Kubát Hraný 00:00:59
Postavím si dům z obilí Aneta Rajdlová Animovaný 00:02:51
MK 10:9 [A] Valeria Recmanová Hraný 00:14:16
Kačák Veronika Samková Animovaný 00:03:45
Okno [A] Efim Groutskij Hraný 00:05:46
Náhoda [A] Martin Bohadlo Hraný 00:07:53
Délka bloku01:04:16
 
VII. soutěžní blok 14.09.2019 15:05
Název filmu Autor Kategorie Délka
Úle Eda Hogla Ján Kuska Dokument 00:16:51
Nenastoupili Josefa Suka Benešov u Prahy ZUŠ Animovaný 00:10:48
ZÁCHRANÁŘI [A] Miroslav Trudič Dokument 00:17:40
Diskriminace [A] Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
Vlaštovka Radim Grzybek Hraný 00:06:55
Towen [A] Danuše Kubátová Dokument 00:14:59
Délka bloku01:10:43
 
VIII. soutěžní blok 14.09.2019 16:35
Název filmu Autor Kategorie Délka
Countdown (Odpočítávání) Rolf Mandolesi Dokument 00:09:34
ChemDay a ChemNight 2018 Tomáš Droba Reportáž 00:02:35
Až skončí léto Rudolf Mašata Hraný 00:07:33
Voda Vimperk ZUŠ Animovaný 00:04:09
Kovář [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:11:19
Mária Mokrišová Valér Futej , Katarina Kaĺatová Dokument 00:04:06
Mikrofon Štěpánka Pospíšilová Animovaný 00:01:51
Já jsem práce Radim Grzybek Dokument 00:11:11
Život velkoměsta Ekaterina Dontsova Dokument 00:04:35
Nahoře bez Hannah Saleh Dokument 00:05:40
DIVA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:02:50
Délka bloku01:10:23
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank