blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Soutěžní bloky

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2019
Ročník66.
Termín konání14.06.2019 - 15.06.2019
Uzávěrka20.05.2019
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  

1. blok soutěžní projekce 14.06.2019 10:20
Název filmu Autor Kategorie Délka
Pod hladinou [A] Josef Svoboda Experiment 00:20:56
TARIUM [A] Lukáš Rybka Hraný dokument 00:08:51
Towen [A] Danuše Kubátová Dokument 00:14:59
Délka bloku00:45:46
 
2. blok soutěžní projekce 14.06.2019 11:20
Název filmu Autor Kategorie Délka
Sečeni lóke [A] Růžena Bézová Reportáž 00:09:54
Reset života 1. část [A] Milan Formánek Experiment 00:08:09
Reset života 2. část [A] Milan Formánek Experiment 00:09:52
DOBRÁ FIRMA [A] Jaroslav Nykl Dokument 00:20:00
Délka bloku00:49:25
 
3. blok soutěžní projekce 14.06.2019 14:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ztracené město (Ciudad Perdida) [A] David Surý Reportáž 00:13:12
Nevolnost [A] Alžběta Kroupová Experiment 00:09:12
ZÁCHRANÁŘI [A] Miroslav Trudič Dokument 00:17:40
Kapr [A] Matěj Nešpor Hraný 00:09:48
Osmnáctého první [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:15:00
ONI [A] Václav Baron Klip 00:03:33
Délka bloku01:10:55
 
4. blok soutěžní projekce 14.06.2019 15:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Zůstat klukem [A] Lubomír Hájek Dokument 00:13:23
Tři [A] Ida Ralevská Hraný 00:13:42
Kovář [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:11:19
Carnation [A] Vojtěch Konečný Hraný 00:15:29
Psáno na vodě [A] Stanislav Domanský Klip 00:04:00
Okno [A] Efim Groutskij Hraný 00:05:46
Délka bloku01:06:09
 
5. blok soutěžní projekce 15.06.2019 08:30
Název filmu Autor Kategorie Délka
Putování s huculem [A] Bohumil Kheil Reportáž 00:10:35
Povídky z městského parku [A] Miroslav Rosendorf Hraný 00:48:57
DŘEVĚNÝ PENZISTA [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:05:25
Délka bloku01:05:57
 
6. blok soutěžní projekce 15.06.2019 09:50
Název filmu Autor Kategorie Délka
Probuzení [A] Jana Hunterová Experiment 00:03:05
Sourozenci [A] Alena Krejčová Dokument 00:18:41
Stíny barev [A] Daniel Dandul Hraný 00:14:57
Diskriminace [A] Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
Za dveřmi [A] Martin Doležal Hraný 00:06:12
Příběh stromu [A] Stanislav Domanský Reportáž 00:07:00
Vůně [A] Danuše Kubátová Hraný 00:01:36
Délka bloku00:55:31
 
7. blok soutěžní projekce 15.06.2019 13:00
Název filmu Autor Kategorie Délka
Ve vlastním světě [A] Jaroslav Beran Hraný 00:17:44
Židovka [A] Petr Baran Dokument 00:21:00
Magnifück [A] Daniel Dandul , Ivo Dandul Animovaný 00:01:30
CONESENOC [A] Martin Láník , Ivo Zemek Experiment 00:16:00
Náhoda [A] Martin Bohadlo Hraný 00:07:53
Délka bloku01:06:07
 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank