blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Filmy

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2018
Ročník65.
Termín konání15.06.2018 - 16.06.2018
Uzávěrka17.05.2018
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
111 [A] Bohumil Kheil Dokument 00:17:52
Brusnik [A] David Morgenstein Dokument 08:18:00
Člověku, který uviděl anděla [A] Petr Baran Dokument 20:00:00
Grajcar [A] Zdeněk Zbořil Dokument 00:15:37
IZRAEL 1.díl [A] Ing. arch. Jan Otto Pípla Dokument 00:19:33
Lokomotiva Legiovlaku [A] Antonín Hříbal Dokument 06:00:00
Mařatické vinohrady [A] MVDr. Lubomír Hájek Dokument 00:19:48
Můj strýc Oskar [A] Ing. Arnošt Lukeš Dokument 00:11:03
Nádraží [A] Jiří Flaška Dokument 19:11:00
Papír nad zlato [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:16:53
S úctou, Karle [A] Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:17:45
Talent [A] Danuše Kubátová Dokument 00:14:51
Viděno rukama 2 Jaromír Schejbal Dokument 00:15:00
Zámek Liblice Jana Čermáková Dokument 00:07:50
Žlutický kancionál Josef Hradecký Dokument 00:19:23
Jak se dělá SÁGO [A] Miroslav Trudič Reportáž 00:15:50
08:40:25

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Jeden záběr [A] Václav Fořt Dokument 00:04:55
Bitva u Kolína 1757 [A] Petr Hejcman Reportáž 00:15:55
Bitva u Zborova [A] Ing. Jaroslav Kolčava Reportáž 00:09:07
Danakil [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:11:24
Elektra opět v Otrokovicích [A] Ing. Arnošt Lukeš Reportáž 00:03:54
Jak se stát hrabětem [A] Václav Šimek Wetu Reportáž 00:06:07
Masopust v Kamenici Václav Fořt Reportáž 00:03:25
Tajemství skalní věže [A] Václav Šimek Wetu Reportáž 00:05:44
Utajená výstava [A] Mgr. Alena Krejčová Reportáž 00:12:00
01:12:31

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
K čertu! [A] Jiří Česák Hraný 00:10:01
Kopačky [A] Martin Doležal Hraný 00:07:42
Kurrikulum, víte? Dominik Zbořil, Jiří Dittmann Hraný 00:03:20
MAX [A] Václav Veselý Hraný 00:11:42
Můžu dál? [A] Tomáš Krauz Hraný 00:19:56
Pokec Edvin Svoboda Hraný 00:04:57
Svědomí [A] Daniel Dandul Hraný 00:07:35
Tiskárna [A] Pavel Kubát Hraný 00:02:47
Trojče [A] Petr Mašín Hraný 00:11:11
Výprodej [A] MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:04:55
Wait or Live [A] Martin Sojka Hraný 00:03:54
01:28:00

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Derecho [A] Václav Šimek Wetu Experiment 00:03:27
Hřbitov bláznů [A] Petr Baran Experiment 00:07:55
Kdo po člověku [A] MVDr. Lubomír Hájek Experiment 00:02:13
KOHOUT VYSOKOVSKÝ [A] Miroslav Trudič Experiment 00:02:50
Po stopách dobrodružství [A] Michal Martinek Experiment 00:20:27
Výlet [A] Stanislav Domanský MPSA Experiment 00:02:10
Žena s klavírem [A] Josef Svoboda Experiment 00:10:53
00:49:55

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
4 + 1 [A] Jaroslav Nykl Animovaný 00:06:12
Dej míru šanci [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:02:50
Před cukrárnou [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:01:00
00:10:02

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Dobrá zpráva [A] Stanislav Domanský MPSA Klip 00:02:30
Tokyo Teddy Bear - Live Action [A] Teddy Bear 540 Klip 00:03:40
Horalské hry [A] Michal Martinek Reportáž 00:04:30
00:10:40

Minuta film
Název filmu Autor Kategorie Délka
Důležitá schůzka Ing. Ján Kuska Hraný 00:01:00
Informace Milan Haškovec Hraný 00:00:43
Miluji tě [A] Eduard Pech Hraný 00:01:00
Susedská výpomoc Ing. Ján Kuska Hraný 00:01:00
00:03:43


Nepřijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
Létání bez letenky... [A] Kolektiv NAŠA TV Dokument 00:12:00
Pamětní deska [A] Karel Tvrdík Dokument 00:09:40
Pankrác stoupá do oblak Jaroslava Šťastná Dokument 00:03:50
Poselství Jiřího z Poděbrad [A] Miloslav Jehlička Dokument 00:11:30
Rosnička Vladimír Kadala Dokument 00:06:00
Stovka Karel Pokorný Dokument 00:14:28
00:57:28

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
50. setkání sokolníků v Opočně 2017 Jaroslav Černý Reportáž 00:09:20
60 let amatérského filmu v Kutné Hoře [A] Rudolf Čermák Reportáž 00:14:25
Mandloně v Hustopečích [A] Růžena Bézová Reportáž 00:10:46
Medvěd aréna [A] Petr Béza Reportáž 00:10:48
Norsko [A] Jiří Kotas Reportáž 00:17:30
Podblanické aerovleky [A] Karel Tvrdík Reportáž 00:15:15
01:18:04

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Pouštěla by ráda [A] Vladimír Franče Hraný 00:13:03
Stíny [A] Jiří Kotas Hraný 00:11:00
00:24:03

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
BETTY [A] Václav Baron Klip 00:04:00
Hluboko, hluboko [A] Danuše Kubátová Klip 00:03:09
Maďarsko 2017 [A] Ing. Zdeněk Sršeň Klip 00:04:59
VZDOR - Oficiální Trailer [A] Jiří Macháň Klip 00:01:56
00:14:04

Minuta film
Název filmu Autor Kategorie Délka
00:00:00

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank