blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Soutěže › Juniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše › Ocenění

fotoNázevJuniorfilm - Memoriál Jiřího Beneše
Rok konání2018
Ročník24.
Termín konání23.03.2018 - 24.03.2018
Uzávěrka02.03.2018
AnotaceSoutěž
Místo konáníDvůr Králové nad Labem, Kino Svět
OkresTrutnov
StátČeská republika
Webhttp://www.ddm1.cz

Propozice   Program  Filmy  Výsledky  

Ocenění
Ocenění Oceněný film Autor
Soutěžní kategorie: Ocenění nezávislé na kategorii
Hlavní cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Odborná porota - Autoři do 10 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Odborná porota - Autoři 11 - 14 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Odborná porota - Autoři 15 - 18 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Odborná porota - Kolektivy autorů – dětí a mládeže do 18 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Odborná porota - Autoři dospělí s tvorbou pro děti nebo o dětech
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Dětská porota - Autoři do 10 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Dětská porota - Autoři 11 - 14 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Dětská porota - Autoři 15 - 18 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Dětská porota - Kolektivy autorů – dětí a mládeže do 18 let
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Dětská porota - Autoři dospělí s tvorbou pro děti nebo o dětech
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-
Soutěžní kategorie: Ocenění nezávislé na kategoriích
1.cenaCena neudělena-
2.cenaCena neudělena-
3.cenaCena neudělena-
Čestné uznáníCena neudělena-
Cena divákaCena neudělena-
Volitelná cenaCena neudělena-

Vyjádření poroty
HODNOCENÍ DĚTSKÉ POROTY

Výsledková listina kategorie do 10 let

1. místo    Hravá plastelína  - Soňa Janíčková - Animovaný film
2. místo    Vianočné prekvapenie - Matěj Jakub Gemza, Kristián Klouda - Animovaný film
3. místo    Mačky - Nina Jevičová, Marek Horký - Animovaný film

Výsledková listina kategorie 11 - 14 let

1. místo      Aby tě čert vzal - Martin Opršal - Experiment
2. místo      Doba Stratená - Bronislava Trcková, Eliška Knoppová - Hraný film
3. místo      Pandy - Eliška Kalašová - Animovaný film

Výsledková listina kategorie 15 - 18 let

1. místo      Kousek snu - Jakub Gabrhel - Experiment
2. místo      My vs. Oni - Adéla Chobotová - Hraný film
3. místo      Obstojná Trafika - Kristýna Jelínková - Animovaný film
Čestné uznání - Matematická příšera - Filip Kaplan - Animovaný film

Výsledková listina kategorie kolektivy do 18 let

1. místo      Xin Čau - Kolektiv studentů gymnázia Dr.V. Šmejkala - Dokument
2. místo      Únik - Kolektiv studentů gymnázia Dr.V. Šmejkala - Hraný film
3. místo      Pustý ostrov - Animagie DDM Jednička -  Animovaný film
Čestné uznání - České lidové písně - Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou - Videoklip

Výsledková listina kategorie nad 18 let

1. místo      Honza Králem - Mgr. Josef Solár - Hraný film
2. místo      Houbaři - AČV Medialog, z.s. - Animovaný film

HODNOCENÍ ODBORNÉ POROTY

Výsledková listina kategorie do 10 let

1. místo      Hravá plastelína - Soňa Janíčková - Animovaný film
2. místo      Vianočné prekvapenie - Matěj Jakub Gemza, Kristián Klouda - Animovaný film
3. místo
Čestné uznání - Co by se stalo, kdyby kráva jela na lyže - Anežka Remešová - Animovaný film
Čestné uznání  - Mačky - Nina Jevičová, Marek Horký - Animovaný film

Výsledková listina kategorie 11 - 14 let


1. místo      S perlami nieje reč… Veronika Valentová - Animovaný film
2. místo      Herkules - Jan Čermák - Animovaný film
3. místo      Medzi nebom a zemou - Barbora Šustrová - Animovaný film
Čestné uznání  - Aby tě čert vzal - Martin Opršál - Experiment
Čestné uznání  - Vynášanie Moreny - Bronislava Trcková, Timotei Ziman - Reportáž
Čestné uznání  - Život pri vašich nohách - Gréta Galajdi - Animovaný film
Čestné uznání  - Pandy - Eliška Kalašová - Animovaný film

Výsledková listina kategorie 15 - 18 let

1. místo      Kousek snu - Jakub Gabrhel - Experiment
2. místo      Obstojná Trafika - Kristýna Jelínková - Animovaný film
3. místo      Okamihy - Martina Kvaková - Animovaný film
Čestné uznání - Emócie  - Alžběta Kulichová - Animovaný film
Čestné uznání - Smích - Agáta Jasmína Topinková - Dokument

Výsledková listina kategorie kolektivy do 18 let

1. místo      České lidové písně - Multimediální tvorba ZUŠ Ledeč nad Sázavou - Videoklip
2. místo      Únik - Kolektiv studentů gymnázia Dr.V. Šmejkala - Hraný film
3. místo      Xin Čau - Kolektiv studentů gymnázia Dr.V. Šmejkala - Dokument
Čestné uznání - Pustý ostrov - Animagie DDM Jednička -  Animovaný film

Výsledková listina kategorie nad 18 let

1. místo
2. místo
3. místo
Čestné uznání - Honza Králem - Mgr. Josef Solár - Hraný film
Čestné uznání - Houbaři - AČV Medialog, z.s. - Animovaný film
Čestné uznání

Cena Jiřího Beneše za nejhumornější snímek
Lásky (ne)čas - Kristýna Loubalová, Hana Lapáčková - Hraný film

Cena Města Dvůr Králové nad Labem
Krčmov ● Feldkretschen - Lukáš Rybka - Dokument

Cena Českého rozhlasu Hradec Králové
Létání bez letenky - Ondřej Čálek - Dokument

Cena Impulsu Hradec Králové
Úklid - ZUŠ V. Kaprálové Brno - Experiment
1984 - Darina Klímová - Videoklip

Cena Rychnovské osmičky
Kousek snu - Jakub Gabrhel - Experiment
Obstojná Trafika - Kristýna Jelínková - Animovaný film
Lásky (ne)čas - Kristýna Loubalová, Hana Lapáčková - Hraný film

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank