1.blok 10:05 – 90´
01. DÍVKA S KNIHOU H 11:35 Jaroslav Beran, Tylova herecká škola Kutná Hora
02. PŘES FOTOFILM NEPÁLÍ SLUNÍČKO NA KSICHTĚ A 02:45 Hana Vysloužilová, Ústí nad orlicí
03. MIA AND LESLIE H 04:40 Adam Janata, EDUSO - SOŠ multimediální a propagační tvorby Praha
04 HOROLEZEC A 00:50 Jonáš Jelínek, AnimaRoztoč, Roztoky u Prahy
05. MAREK D 14:30 Tereza Motýlová, SPŠ sdělovací techniky Praha
06. FLAPPY BOY A 00:50 Viktorie Fantová, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové
07. PEKLO NA MÍRU A 04:30 Petr Sulan, Jana Mašková, SPŠ sdělovací techniky Praha
08. VOŃAVKA A 02:30 Andrea Janovská, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové
09. POLOJASNÁ D 13:30 Filip Pavlík, Barbora Benešová, Kristýna Justová, SPŠ sdělovací techniky Praha
10. THE PLAN HOW TO GET HOME (MOUCHA) A 02:40 SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové
11. SVĚDOMÍ H 07:35 Daniel Dandul, Contrastudios
12.OBSTOJNÁ TRAFIKA A 03:40 Kristýna Jelínková, Anima Roztoč, Roztoky u Prahy
13. KOLOBĚH PRÁZDNOTY H 06:30 Martin Hromádka, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky Hradec Králové
14. ČESKÉ LIDOVÉ PÍSNĚ A 14:50 Kolektiv žáků ZUŠ Ledeč nad Sázavou
2. blok 90´
15. KŘÍDLA D 10:30 Vilém Zavadil, EDUSO - SOŠ multimediální a propagační tvorby Praha
16. UKLIĎ SI A 03:50 Martin Polák, EDUSO - SOŠ multimediální a propagační tvorby
17. SLOWN DOWN D 02:20 František Petrů, Katolické gymnázium Třebíč
18. MAX H 11:40 Václav Veselý, Tylova herecká škola Kutná Hora
19. UFO A 01:30 Kačka Frgálová, Petra Havelková, Marika Krčmářová, Sára Kárníková
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
20. CHALUPA H 04:10 Zuzana Berná ZŠ Šromotovo, Hranice
21. PAT A MAT H 09:00 Pavlína Kreuzová, Gymnázium F. Palackého, Valašské Meziříčí
22. VRBA A 06:00 Dana Dittrichová, Johana Žabová, Kristýna Netušilová SPŠ sdělovací techniky Praha 02:20
23. AUTOMUTILACE D 11:00 Kateřina Kohoutová, Kristýna Mašková SPŠ sdělovací techniky Praha
24. MACHINA A 04:50 Marek Sosna SPŠ sdělovací techniky Praha
25. PITVA 8000 D 11:40 Matyáš Hroch, SPŠ sdělovací techniky Praha
26. NIGT HERALD H 03:20 Jindřich Polák EDUSO - SOŠ multimediální a propagační tvorby
27. PÁVI A 02:30 Martin Fekel a kolektiv žáků Anima Roztoč, Roztoky u Prahy
28. WAIT OR LIVE K 04:00 Martin Sojka, Střední škola služeb a podnikání Ostrava – Poruba
3. blok 85´
29. YAP D 15:00 Michal Větrovský, SPŠ sdělovací techniky Praha
30. ŠNECI A 00:20 Jan Čermák, AnimaRoztoč, Roztoky u Prahy
31. 1984 K 01:30 Darina Klímová, NAŠA TV, ZUŠ Police nad Metují
32. Mr. DUSTBIN H 08:20 Stanislava Kotyková, Ambrozia, Hradec Králové
33. POTOMEK D 12,30 Jindra Srnská, SPŠ sdělovací techniky Praha
34. DRAK ERŽO A 01:50 Kateřina Charvátová, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové
35. ÚNIK H 05:40 Petr Wolf, Gymnázium a SOŠ V. Šmejkala, Ústí nad Labem
36. PEVNOST BOYARD R 05:30 Pavla Mitašová, Katolické gymnázium Třebíč
37. LÁSKA NA POSLEDNÍ POHLED A 02:20 Vítězslava Faltysová, Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí
38. LÉTÁNÍ BEZ LETENKY D 12:00 Ondřej Čálek, NAŠA TV, ZUŠ Police nad Metují
39. MY USEFUL PONY, EPIZODA: PARAZITI Erika Šámalová, Katrin Hlavatá, SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, Hradec Králové
40. KOUSEK SNU D 09:00 Jakub Gabrhel, Albrechtice u Českého Těšína
|