blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Soutěže › Celostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon › Filmy

fotoNázevCelostátní soutěž NFT ČR Český Videosalon
Rok konání2013
Ročník60.
Termín konání14.06.2013 - 15.06.2013
Uzávěrka19.05.2013
AnotaceSoutěž
Místo konáníMalá scéna a Kulturní dům Ústí n/O
OkresÚstí nad Orlicí
StátČeská republika
Webhttp://www.nipos-mk.cz

Propozice   Program  Filmy  Soutěžní bloky  Výsledky  


Přijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
DOMA JSEM TAM, KDE SE LIDÉ MAJÍ RÁDI [A] Petr Baran Dokument 00:14:10
Město milenců a vrahů [A] Mgr. Alena Krejčová Dokument 00:16:00
Mravenci [A] Ivo de la Renotiére Dokument 00:00:00
Návraty krajana Horáčka [A] Jiří Mohaupt Dokument 00:16:45
Paříž jedním slovem Jan Šmíd Dokument 00:07:00
Po stopách Velkomoravské říše [A] Petr Chmela Dokument 00:11:00
Přes tři generace Jan Vačlena, Ing. Dokument 00:16:30
Řemeslo nad umění Ondřej Krejcar Dokument 00:26:00
Vlaštovky se vracejí Zdeněk Zícha Dokument 00:17:00
Vzpomínka na Horácko [A] Bohumil Kheil Dokument 00:15:00
Za zvonicemi Chlumecka [A] Lubomír Havrda Dokument 00:13:40
Zapomenutá vánoční mše Václav Fořt Dokument 00:18:00
Zdeněk Kolářský, akad. sochař a medailér Josef Hradecký Dokument 00:00:00
Maryša [A] Bohumil Kheil Hraný dokument 00:15:05
03:06:10

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Zabíjačka II Lukáš Báchor Experiment 00:05:27
Camino de Santiago [A] David Surý Reportáž 00:08:45
Císařské hody s právem [A] Mgr. Alena Krejčová Reportáž 00:15:00
Freenze Václav Šimek Wetu Reportáž 00:02:23
Kdo sklízí kakao v západní Africe Tereza Hronová Reportáž 00:00:00
Udržitelnou energií ke zdraví a lepší obživě Tereza Hronová Reportáž 00:00:00
Velikonoce v Quitu Miroslav Trudič Reportáž 00:10:00
Via delle Bochette Centrali [A] Mart Eslem Reportáž 00:09:55
Zelené proměny [A] MVDr. Lubomír Hájek Reportáž 00:13:26
01:04:56

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Marinka [A] Lukáš Koláček Hraný 00:36:16
Míjení [A] Kateřina Šollarová Hraný 00:20:07
Nevysloveno Lukáš Koláček Hraný 00:14:00
Slepice [A] Šimon Štefanides Hraný 00:08:21
Teorie reality [A] Daniel Řezníček Hraný 00:10:00
Veselý příběh Eduard Pech Hraný 00:01:00
Vojín Arahos 4: Rande s osudem [A] Martin Doležal Hraný 00:19:11
01:48:55

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Starý oceán u nohou země [A] Petr Baran Experiment 00:10:00
Světovar Vojtěch Žák, Vojtěch Rada Experiment 00:03:00
Záblesk člověčenství Gabriela Palijová Experiment 00:06:00
Chvála bláznovství [A] Bohumil Kheil Klip 00:07:00
Santa [A] Ing. Igor Goryunov Klip 00:05:51
00:31:51

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Pomáhat a chránit [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:11:00
00:11:00

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
FTF Václav Šimek Wetu, Kolektiv BF film Hraný 00:04:00
Farmářka a Machři Vladislav Františ Klip 00:03:47
Ingrid Michaelson - Be OK Alžběta Hlubučková Klip 00:01:36
Květná zahrada - Libosad Vladislav Františ Klip 00:04:00
Na horské dráze Ladislav Novotný, Nikol Sádovská Klip 00:03:45
Ráčci a Ráčice Kolektiv Domov Ráček Klip 00:04:45
Starý dobrý časy [A] Jiří Kotas, Vladimír Hosnedl, Miroslav Juhos Klip 00:07:00
Zlatokop [A] Mgr. Karel Kubišta Klip 00:03:49
00:32:42


Nepřijaté filmy

Dokumenty
Název filmu Autor Kategorie Délka
Bohuslavský sv. Jiří František Soukup Dokument 00:13:40
Čelákovické košíkaření [A] Danuše Kubátová Dokument 00:06:38
Fotobraní života Ing. Ladislav Františ Dokument 00:15:00
Jana Blažková Petr Berger Dokument 00:16:50
Krajinka v zimním hávu Antonín Hříbal Dokument 00:00:00
Malováno na skle [A] Mgr. Karel Kubišta Dokument 00:00:00
Morava, víno, chirurgie Zuzana Dobiášová Dokument 00:18:45
Stoletá včela Ing. Jan Sichler Dokument 00:20:00
Šedá eminence Ing. Ladislav Ženožička Dokument 00:14:00
Tak se dělá šou? [A] Petr Chmela Dokument 00:11:30
To byl můj táta Jan Křivý Dokument 00:10:00
Trocha historie Ivo de la Renotiére Dokument 00:02:55
Tři skupenství vody Ing. Arnošt Lukeš Dokument 00:15:00
Tyhle ruce... Adolf Macek Dokument 00:18:06
Valašské muzeum - Dřevěné městečko MUDr. Jaroslav Pokorný Dokument 00:09:00
Vypravěč o přírodě a folklóru Vladimír Císař, Ing. Lenka Císařová Dokument 00:21:00
Vzpomínky na stáž ve Francii [A] Petr Chmela Dokument 00:00:00
Zapomenutá legenda? [A] Mária de la Renotiérová Dokument 00:09:32
Zapomenutý kašpárek Václav Fořt Dokument 00:09:00
Inspektoři MgA. Martin Bohadlo Hraný 00:10:00
03:40:56

Reportáže a publicistika
Název filmu Autor Kategorie Délka
Křehká krása Ing. Pavel Strnad Dokument 00:06:00
Let balonem [A] Danuše Kubátová Dokument 00:07:45
Zkouška kapely Jindřiška Brožová Nezjištěno 00:05:00
130 let SDH Hostovice Lukáš Báchor Reportáž 00:21:05
2. sopotnická traktoriáda Josef Hradecký Reportáž 00:00:00
Bez komentáře Miroslav Trudič Reportáž 00:05:00
Bílí Indiáni Jan Novák Reportáž 00:00:00
Corrida Jan Vačlena, Ing. Reportáž 00:05:00
Další světový rekord v Houštce Mgr. Miloslav Krejza Reportáž 00:09:26
Masopust 2011 v Hulíně Milan Perdykula Reportáž 00:11:00
Memoriál Michala Slavomír Kozák Reportáž 00:00:00
Nejen o kaméliích Ing. Ladislav Františ Reportáž 00:13:00
ORÁČI 2011 [A] Jan Vojáček Reportáž 00:08:00
Palermo Ing. Jaroslav Kolčava Reportáž 00:11:00
Putování po turecké zemi Tomáš Jung Reportáž 00:20:00
Špacír po Zlaté cestě František Soukup Reportáž 00:00:00
Veteránské střípky 2012 Ing. Ladislav Františ Reportáž 00:11:00
Zoubkovy plastiky Jaroslava Šťastná Reportáž 00:06:00
02:19:16

Hrané snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Kauza metanol Eduard Pech Hraný 00:05:00
Pivní láska Jaroslav Beran Hraný 00:41:43
Stopařka [A] Jaroslav Šilar Hraný 00:06:40
Thriller Rostislav Švarc Hraný 00:03:52
00:57:15

Experimentální snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Hurááá, výlet!!!! Ester Nemjóová Experiment 00:05:00
Mokrý kvapík Milan Haškovec Experiment 00:03:00
Kryptic Mind - Cold Blooded Martin Kysilka, Vojtěch Holík Klip 00:03:11
00:11:11

Animované snímky
Název filmu Autor Kategorie Délka
Informace [A] Tomáš Kotlant Animovaný 00:01:00
Odpaďák Žákovské animační studio Kdo? My! Animovaný 00:02:31
Voják Vojtěch Řehák Animovaný 00:01:51
Z kabinetu biologie Štěpánka Kratochvílová, Veronika Tomčíková, Kateřina Gáliková Animovaný 00:01:45
Ztráta [A] MUDr. Bohumír Novák Animovaný 00:00:59
00:08:06

Videoklipy
Název filmu Autor Kategorie Délka
Kup mi Bikmek David Ledvinka Klip 00:02:00
kytarová [A] Viktor Zwiener Klip 03:20:00
Vlak letí [A] Mgr. Karel Kubišta Klip 00:00:00
Volební [A] Petr Baran Klip 00:02:20
Volkmen - Narcis [A] Václav Baron Klip 00:00:00
03:24:20

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank