blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Novinky

Zapomněli jste přístupové heslo?

Pokud jste zapomněli heslo svého čtenářského přístupu do FILMDATu je možné si nechat vygenerovat nové. To se provede prostřednictvím volby Personalizace v hlavním menu dole. Zde najdete odkaz Zapomněl jsem heslo. K vygenerování nového hesla je potřeba znát svůj login a e-mail, kterým jste se registrovali. Na tento e-mail vám dorazí nové (šíleně nezapamatovatelné) heslo. Jeho pomocí se přihlásíte do FILMDATu a prostřednictví volby Personalizace si ho můžete hned změnit na nějaké zapamatovatelné.

Pokud jste zapomněli i svůj login a e-mail, pak nezbývá než nám napsat na info@filmdat.cz a požádat o jeho zaslání. Hesla jsou bohužel tak zakódovaná, že je nezjistíme ani my a tak i v případě zaslání loginu a e-mailu je nutné postupovat dle výše uvedeného.

V žádném případě se neregistrujte znovu. Přišli byste o správu svých dříve pořízených záznamů osob a filmů.

Pokud jste zapomněli přístupové informace do správy soutěže a sdružení, pak pište rovnou na info@filmdat.cz a pošlete své nové požadované heslo, které vám nastavíme a pošleme zpět váš login.

Zobrazit článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank