blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Filmová databáze › Pod vodou


Pod vodou

CZ 120101, Česká republika

Produkce-
KategorieAnimovaný
Délka (hh:mm:ss)00:04:47
Formát obrazu16:9
Rok vzniku2012
Datum premiéry28.05.2011
Místo premiéry -

Anotace
Příběh o tom jak se postupem času mění vzájemné nazírání a vnímání dvou partnerů v dlouhodobém vztahu. Je třeba z takového vztahu uprchnout? Nebo do něj stačí vnést jen více tolerance a respektu.
Děj se odehrává v panelovém bytě dvou manželů. Díky stereotypu jejich společného života začíná muž přehodnocovat zdánlivě nevinné a v počátku velmi vstřícné chování jeho ženy. Z krásné nevinné bytosti se postupem času stává monstrum, které mu jen znepříjemňuje život. Muž má pocit, že díky ní přišel o jakoukoliv svobodu a upadne tak do stavu apatie. Manželovi pocity svázanosti a omezenosti se stále stupňují. Díky tomu se dostává do jakési fantazmagorie, kde se jeho obavy a zkreslené vnímání reality zhmotňuje. Svoji ženu začíná vidět jako chobotnici, která ho stahuje do svého světa „pod vodu“, pro ni idylického světa, kde on plní roly hodného poslušného manžela. Vzniká tak dilema, opustit ženu, která ho miluje a jemu tolik oddaná nebo zůstat s ní a přijmout ten fakt, že lepší už to nebude. Příběh končí vyvrcholením manželových bláznivých představ, následně jeho prozřením a celkovým přehodnocením nazírání na jeho protějšek.
Fotografie z filmu Fotografie z natáčení
foto foto
Štáb a obsazení
FunkceJméno
AutorMgA Denisa Faltýnková
Distribuční informace
NosičDélka černéFormát zvuku

Komentáře k filmu: Pod vodou
rok natočení: 2012

K tomuto filmu nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank