blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře

ke článku: Móda – česko-anglický jazyk
ze dne 03.02.2019, autor článku: Ing. Emil Pražan

Komentář ze dne: 07.02.2019 08:47:40
Autor: Alena Krejčová (krejciul@seznam.cz)
Titulek:
Ahoj Emile a filmoví přátelé.
Plně souhlasím s názorem, že čeština je jazyk v současné době potlačovaný. Když chcete jít například na lékařskou pohotovost, musíte vědět, že jdete na EMERGENCXY, pokud si chcete koupit kolo, hledáte prodejnu s názvem BIKE a když chcete v Ústí vystoupit z autobusu u studentských kolejí, vystoupíte na autobusové zastávce CAMPUS. Předloni jsem představila svůj film Odsouzena za vlastizradu ve Vysokově. Jaké bylo moje překvapení, když jeden z porotců prohlásil v tom smyslu, že vlastenectví je přežitek, a že jsem měla svoji respondentku nasměrovat jinak. Mohu potvrdit, že ve školách učitelé své žáky vedou k vlasteneckému cítění, ale společnost, ve které děti vyrůstají, je jiná.
Alena Krejčová

Reakce na komentář
""

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Komentář může poslat jen registrovaný čtenář

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank