blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře

ke článku: Babí léto Emila Pražana
ze dne 16.10.2018, autor článku: Karel Tvrdík

Komentář ze dne: 16.10.2018 17:38:01
Autor: Vladimír Jiřička (vladimir.jiricka@ddmdvurkralove.cz)
Titulek: Člověk, který nezarmoutí
Právě jsem si přečetl článek o krásném jubileu pana ing. Emila Pražana. S kolegyněmi jsem se s ním mnohokrát setkal, zejména jako s porotcem, na Juniorfilmu, Zlatém slunci i jinde. Vždy to byla setkání příjemná a obohacující. Kdybych byl ekonom, řekl bych, že Emil Pražan je "dobrá značka." Ekonomika ale není mým oblíbeným oborem a tak to řeknu zcela lidsky. Pan Pražan je velice slušný, inteligentní a přátelský člověk a to je za všechny peníze! Navíc se vždy rád podělí o své bohaté znalosti a zkušenosti. Je radostí číst jeho články na Filmdatu, které jsou fundované, psané s nadhledem, nikomu nic nevnucují, jsou vždy lidské a ohleduplné, ale zároveň vyjadřují jasný názor na věc. Pan Pražan je prostě člověk, který nezarmoutí. Přejme mu tedy pevné zdraví a ať mu vydrží jeho úsměv a optimismus!

Reakce na komentář
"Člověk, který nezarmoutí"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Komentář může poslat jen registrovaný čtenář

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank