blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře

ke článku: Jak je to se žánry v amatérském filmu
ze dne 17.05.2021, autor článku: Ing. Emil Pražan

Komentář ze dne: 17.05.2021 11:46:45     Reagovat
Autor: [Josef Strubl] - Josef Strubl (josef.strubl@seznam.cz)
Titulek: Dohnal jste mě k slzám
Pane Pražane, na to, že se náš film promítal na pobřeží Costa Brava se nezapomíná (tedy takovou informaci jsme tehdy dostali). V tehdejší době bych to přirovnal k tomu, že se promítal na Měsíci, tak pro nás bylo Španělsko nedostupné. Ovšem musím zdůraznit, že s námětem filmu přišel můj tvůrčí kolega Mojmír Křivánek, zvaný Buřin a realizovali jsme jej společně - nebyl jen můj. O tom, že byl náš film v zahraničí jsme se dozvěděli až dodatečně - po jeho návratu, ale takové podrobnosti jsem snad tehdy ani neslyšel. Až se mi zarosily oči.
Pokud fotku najdete, budu za ni samozřejmě vděčný a pokud ji nemůžete oskenovat, snad bych si ji i přijel ofotit. A kdybyste přitom zjistil přesný rok...
S díky
Josef Strubl

PS Můžete mi psát na spolek@khiaf.eu

Komentář ze dne: 21.05.2021 09:14:56     Reagovat
Autor: [Josef Strubl] - Josef Strubl (josef.strubl@seznam.cz)
Titulek: Sem s ním!
Ale k tématu: Jak už jsem napsal v reakci na příspěvek Pavla Riese, pokud jste dospěli v reprezentativní sestavě odborníků k nějakým závěrům a tedy i popisu žánrů, sem s ním! To má svou váhu, i kdyby si posun v době vyžádal posun v popisech. Ale bude to přinejmenším skvělý startovní bod!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank