blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Komentáře

ke článku: RYCHNOVSKÁ OSMIČKA ŽIJE……
ze dne 10.10.2018, autor článku: Ondřej Krejcar

Komentář ze dne: 10.10.2018 17:49:26     Reagovat
Autor: [sika] - Oskar Siebert (oskar@sir-siebert.com)
Titulek: Ahojky "staří kamarádi",
s radostí jsem si přečetl všechny komentáře o letošní již 60. „Rychnovské osmičky“. Moc mne potěšilo ne jenom že vše opět běží, nýbrž že byla řada organizačních věcí lepší než dříve. Společně s naší dcerou Danielou rádi vzpomínáme ještě na grilování prasátka v kině a country muziku k tanci a poslechu. Byly to pro mne jako autora fantastické časy. Pochopitelně, že děkuji pořadatelům za to, že i když už netočím a neměl jsem na soutěži žádný filmeček, že mne pozvali na tyto oslavy.

Ano tato soutěž byla pro mne po více jak 15 letech (od 1991) ta poslední soutěž. Po mém úrazu a nezdařilé již 4. ramenní protéze se mi začaly třást ruce a tak jsem musel kameru odložit i když jsem měl v šupliku ještě několik málo nedokončených filmů.

Rád bych i tak přijel na tu oslavu a alespoň se pozdravil s řadou starých kamarádů, ale hned týden po této oslavě jsem mněl v Brně autorské čtení, a navíc jsem se potýkal tak nějak se zdravíčkem.

Jsem nesmírně rád, že se Osmička vydařila a že má mezi autory opět takový ohlas, tak jako v jejich mladých letech. Proto vám všem, pořadatelům a též autorům přeji ještě hodně zdraví, optimismu a sil do toho dalšího tvůrčího desetiletí.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank