blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Rychnovská 8 žije, žijte ji s námi!!

Informace
Rychnovská osmičkaVážení přátelé dobrého filmu, zkušená filmová babička R8 opět otevírá svou náruč a těší se na další setkání s vašimi filmy i s vámi! Soutěž se uskuteční ve dnech 24. až 26. září 2021 a  předpokládáme, že tak jako vloni prokličkujeme úspěšně mezi útesy koronaviru a setkáme se opět pod stříbrným plátnem. Možná to bude „od papuchy 2020 k papuche 2021“, jak by asi řekl pravidelný účastník Jano Kuska, ale jistě „naživo“. Vše záleží na tom, kolik si domů z letních cizokrajných dovolených navozíme různých delta, epsilon, théta ... variant Covid-19.

První polovina roku 2021 přinesla opět spoustu omezení (jako zákaz pohybu mezi okresy) a možná i nechuť k čemukoliv, přesto věřím, že filmařů se to netýká a počet přihlášených filmů opět překoná stovku. Ostatně, k dnešnímu dni má přihláška do soutěže na Filmdatu již 179 stažení. Tak si také pospěšte, uzávěrka příjmu filmů byla stanovena na 15. srpna 2021!

Informace o soutěži najdete na Filmdatu zde , přihlášky filmů a k ubytování zde .

Také můžete navštívit stránky www.rychnovska8.cz , kde je k vidění i letošní znělka. Sledujte nás též na Facebooku. Už teď se na vás všechny moc těšíme! A přijet pozdravit kamarády můžete i bez filmu!
| Autor: Ing. Martin Škrobák | Vydáno dne 06. 07. 2021 | 509 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank