blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy

Už je to dvacet lééét! 20. ročník soutěže Okem dobrodruha

Informace


Vážení autoři bývalí i současní soutěže Okem dobrodruha! Dovolte mně vás pozvat na jubilejní 20. ročník soutěže. Když už třeba nepoštete svá dílka, přijeďte se tedy podívat, jak nyní Rajbas probíhá.

Online přihláška a pravidla jsou zde:


Soutěž neprofesionálního filmu OKEM DOBRODRUHA vyhlašuje svůj 20. ročník. Je určena všem autorům, kteří s kamerou objevují svět dobrodružství, dalekých cest a krás přírody. Ale je určena hlavně vám, autoři předchozích ročníků!! Přijeďte na jubilejjní ročník. Budemem se navzájem po letech poznávat. Pokud pošlete film, ještě lépe! Těšíme se na něj.

Víte, že soutěž je už dvacet roků nedílnou součástí festivalu filmů, setkání a dobrodružství RAJBAS, který se koná každoročně v Blansku. Do jeho konání ve dne dnech 22.-24. listopadu zdánlivě zbývá ještě spousta času, ale upozornit na možnost aktivní účasti v soutěži je nejvyšší čas!. Zajímavé filmové materiály pořizujete možná stále po celý rok a asi nejčastěji v době dovolených, letních putování či expedic. Okem dobrodruha je příležitostí podělit se o své zážitky v širším kruhu lidí stejných zájmů po mnoha letech. Stále platí, že film by neměl přesáhnout délku 15 minut a žánrové zaměření není omezeno. Nejlepší snímky čeká projekce na hlavní festivalové scéně a udělení cen RAJBASÁKŮ - to je nové! odbornou porotou. V posledních letech stále atraktivnější je páteční projekce vybraných filmů spolu s bezprostředním a veřejným hodnocením porotců a udělením ceny Srdcaři.cz a kdo to ještě nezná, bude překvapen!. V roli porotce se tradičně představí šéfredaktor a dokumentarista Mirek Náplava, kterému letos bude dělat parťáka speleolog, fotograf, filmař a spisovatel Marek Audy.
| Autor: Ing. Jan Vačlena | Vydáno dne 10. 06. 2019 | 1462 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank