blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Tatranský kamzík 2017 - Program

Informace
tk_plakat_2017

Program projekcie vnútri článku.


Piatok 20. 10. 2017

I. súťažný blok 13:00 – 14:00

01) Guráň Andrej a Kuska Ján – O CENU PRIEVALCA (12:40)
02) Hájek Lubomír - BLÁZEN A MOTÝL (25:47)
03) Křivý Jan - PAN PROFESOR (19:00)

II. súťažný blok 14:15 – 15:15

04) Přibyl Vladimír - VÝZNAM HOSPODAŘENÍ S VODOU V KRAJINĚ (11:00)
05) Rybín Peter - VÝSTUP NA KRIVÁŇ (8:10)
06) Šolc Miroslav – SBĚRATEL DVD (20:28)
07) Mandolesi Rolf - MALA TEMPORA (5:00)
08) Valenta Martin – VODNÁ PÍLA (13:12)

III. súťažný blok 15:30 – 16:30


09) Domanský Stanislav – KOSECKÉ PÍSNĚ (8:30)
10) Chlebničan Emil - NOVÉ ZA STARÉ (12:00)
11) Strnad Pavel - OSTATKY (7:00)
12) Kolčava Jaroslav – NÁVRAT ZUBRŮ A DIVOKÝCH KONÍ DO ČESKÉ KRAJINY(10:25)
13) Ondo Jaroslav – 30 000 (18.00)

IV. súťažný blok 17:00 – 18:00


14) Cihla Bohuslav - CHLAPI NA HOŘE (20:00)
15) Ohurniak Milan –ALPINE ROUTE (10:00)
16) Weis Jozef - PUTOVANIE ČÍNOU (17:00)
17) Vovk Dimitry - WEDDINGBRIDECAKE (10:35)

V. súťažný blok 19:00 – 20:00

18) Kaňák Milan - KRÁTKÁ ZPRÁVA O DLOUHÉM SUCHU (16:03)
19) Křivý Jan - KDE BŮH HOSPODAŘÍ (18:00)
20) Kuska Ján – FAŠIANGY V JAMNÍKU (15:00)
21) Valenta Martin – NAOZAJSTNÝ RYBÁR (9:23)

VI. súťažný blok 20:15 – 21:30

22) Patsch Ľubor – TRADIČNÉ OVČIARSTVO NA LIPTOVE (24:15)
23) Kráľ Pavol - FERDYŠ (8:45)
24) Vačlena Ján – PROTRŽENÁ (11:30)
25) Kuska Ján - ĽUBOR PATSCH, MUZIKANT S KAMEROU (27:46)

Sobota 21. 10. 2017

VII. súťažný blok (8:30 – 10:00)


26) Surý David - SULTANÁT OMÁN (19:00)
27) Miroslav Buzrla – VANDROVALI HUDCI – VDOVEC (28:00)
28) Baran Petr - ŽÍTKOVÁ –MIZEJÍCÍ? (22:50)
29) Borissova Aleksandra – SOLUTSEVO (17:35)

VIII, súťažný blok (10:15 – 11:45)

30) Kováč Stanislav - HORY, BATOH, KAMERA 2. časť (19:50)
31) Ohurniak Milan – BOKAMI ZÁPADNÝCH TATIER (7:59)
32) Zdeněk Zbořil – PÁRA V SRDCI (18:09)
33) Kuska Ján - PANtastický festival (25:15)
34) Obrazceva Yulia - EMBRU (8:00)

IX. súťažný blok (12:00 – 13:00)


35) Valenta Martin – NAOZAJSTNÝ VČELÁR (10:12)
36) Vovk Dimitry - THE BREATH OF THE EARTH (11:53)
37) Patsch Ľubor – SOCHY A OBRAZY ANDIKY BERÁKOVEJ (9:08)
38) Kuska Ján – JÁN KUDLIČKA TRANSFORMÁCIE (19:57)
39) Schweiger Wolfgang - DER VERKLÄRTE PARADIS (11:00)
| Autor: Mária Vašicová | Vydáno dne 09. 10. 2017 | 97 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank