blank
FILMY
" ( - . 0 1 2 3 4 5 6 7 9 A B C Č D Ď E F G H Ch I Í J K L Ľ M N O Ó P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W X Y Z Ž
Všechny filmy
ANKETA
Vyjádřete hlasováním svůj názor, jak by mělo probíhat hodnocení filmů na celstátní soutěži Český Videosalon v příštích letech.


Celkem hlasovalo: 116

Výsledky UNICA 2009 Gdańsk

Informace
UNICA 2009Přinášíme Vám výsledkovou listinu letošní světové soutěže UNICA 2009 v Gdańsku. Jak je vidět čeští a slovensští autoři se opět ve světové konkurenci neztratili. Česká republika získala v hlavní soutěži 3 bronzové medaile UNICA (Jaroslav Nykl, Robert Hanousek, Dan Černý) a dva diplomy UNICA (Lukáš Novák, Ondřej Hejna) a Slovenská republika zase vyhrála World Minute Movie Cup 2009 (Ján Kuska, Jaroslav Chomo). Pro příští rok získaly obě země projekční limit ve výši 60 minut. Česká kolekce poběží jako 19. Slovenská kolekce bude promítnuta jako 30. Všem oceněným autorům srdečně gratulujeme.

Výsledková listina UNICA 2009 Gdańsk

Zlatá medaile UNICA

RENT-A-MATE - Nigel Barton (GBR) - 7G
EL EMPLEO - Santiago Bou Graso (ARG) - 7G
LA MOINDRE DES CHOSES - Renaud Ducoing (FRA) - 6G
YOUR WORLD - Jae Kyung Suh (KOR) - 5G

Stříbrná medaile UNICA

POMIĘDZY - Michał Stenzel & Anna Kasperska (POL) - 5S
SANTO ÉS A TÖBBIEK - László Káldy (HUN) - 6S
HIJAB - The LUMETICS (ESP) - 6S
QUAND PAOLA PART - Claude Saussereau (FRA) - 6S
REGENBOGENENGEL - Anna Kasten (DEU) - 5S
CLINT - Florian Gregor & Philipp Scholz (DEU) - 5S

Bronzová medaile UNICA

EIN LANGER WEG - Bernhard Hausberger + Erwin Naschberger (LIE) - 7B
HET KRUIS - Jef Caelen (NLD) - 7B
OLIMPÍADAS - Magalí Bayón (ARG) - 7B
EINTAGESFLIEGEN - Alfred Leumann & Erich Preisig (CHE) - 7B
BRISTNINGAR - Dan Robert Andersson & Mario Castro Sepulveda (SWE) - 7B
PŠŠŠT… - Jaroslav Nykl (CZE) - 7B
DÉCALAGE HORREUR - Thierry Knoll (FRA) - 7B
P'TITE PIÈCE - Loïc Nicoloff (FRA) - 7B
MIESZKAŃCY - Arkadiusz Zub (POL) - 6B
SCIOLA : OLTRE LA PIETRA - Franco Fais (ITA) - 6B
DIE ANDERE SEITE - Friedrich Kober, Martin Kober (AUT) - 6B
I JUST WANNA SAY LOVE CONFESSION - Kyu Bum Park (KOR) - 6B
KLEM - Jef Caelen (NLD) - 6B
ВЕСНА - Korneev Gennadiy, Voznesenskiy Dmitriy, Borisenkova Tatiana (RUS) - 6B
WITELI AGVISTO - Kristo Chichinadze (GEO) - 6B
ANCIEDADES - Alejandro Carlini (ARG) - 6B
BABICA - Martina Hudorovac (SVN) - 6B
SUNNAT TOY - Oleg Karpov & Umida Akhmedova (UZB) - 6B
SPEED LIMIT - Robert Hanousek (CZE) - 6B
NIIN MYÖTÄ- KUIN VASTAMÄESSÄ - Sakari Mäkelä (FIN) - 6B
TRKUŠICA - Velimir Todorović (HRV) - 6B
ОЖИДАНИЕ - Daniil Nevskiy (RUS) - 5B
COMMITMENT - James Webber (GBR) - 5B
BLOOD LAKE - Paul Bagshaw (GBR) - 5B
PERSON NO. 72 - Nikolina Mudronja (SVN) - 5B
ZUBY - Dan Černý (CZE) - 5B
QUE NOS HA PASADO - Gerardo de la Fuente (ESP) - 5B

Diplom UNICA

SUUR TÕLL. ÕNNELIKU TÄHE ALL - Polina Tikunova & Nikita Panjuškin (EST) - D
ЖАРАВА - Vladimir Iliev, Niki Vasilev (BGR) - D
ROXANNE - Lukáš Novák (CZE) - D
ZAPOMENUTÝ SVĚT - Ondřej Hejna (CZE) - D

ANNO DOMINI 987 SANCTE MICHAEL - Ciné-Vidéo Flash Roeserbann (LUX) - D

ŠKOLNÍ FILMY

Stříbrná medaile

THIBAUT - Martti Helde (EST) - 6S
DANIJEL - Hana Jušić (HRV) - 5S

Bronzová medaile

HAARATUS - Andrew Bond (EST) - 5B
LA NUIT PASSÉE - Eileen Byrne (DEU) - 7B
ABURA - Giorgi Maghradze (GEO) - 7B
GVIDO - Sandro Qatamashvili (GEO) - 7B
16+ - Mariam Katsarava (GEO) - 5B
DRAWN TO YOU - Emil Gustafsson Ryderup & Sebastian Berlin (SWE) - 6B
PRLJAVI MALI MJEHURIĆI - Ivan Livakonić (HRV) - 5B

Nejlepší národní kolekce - FRANCIE

PRIX INTERNATIONAL CICT-UNESCO "DELMIRO DE CARALT"
POMIĘDZY - Michał Stenzel & Anna Kasperska (POL) - 5S

PRIX JEUNESSE
YOUR WORLD - Jae Kyung Suh (KOR) - 5G

PRIX LE MEILLEUR FILM - THE BEST FILM
RENT-A-MATE - Nigel Barton (GBR) - 7G


Výsledková listina World Minute Movie Cup 2009 Gdańsk

1. místo: ĽUDOVÝ LIEČITEĽ - Ján Kuska, Jaroslav Chomo (SVK)
2. místo: PARKING PLACE - Jeannick & Pierre Michel (POL)
3. místo: IN THE CROWD - Agnieszka Konarska (POL)
3. místo: THE TENOR - Willy Lang (LUX)
| Autor: Jaroslav Šika | Vydáno dne 16. 09. 2009 | 2632 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

blank